Skocz do zawartości

Accuphase E213 czy E 308 czy warto dopłacać


tom7

Recommended Posts

Szanowni Forumowicz mam dylemat czy kupić taniej Accuphase E 213 czy dołożyć i kupić E 308 nie mam możliwości bezpośredniego porównania obu wzmacniaczy różnica w cenie używanych dosyć spora ~3000. Wzmacniacz zagra z kolumnami Monitor Audio GS 60. Rozpatruje jeszcze opcje SONY Tae-90ES Tan-90ES ( sprzęt ma bardzo dobre opinie tylko jest wiekowy ~15 lat i nie wiem czy czas nie odcisnął piętna na komponentach -Kondensatory. Może ktoś z Was miał okazję porównać oba lub trzy wzmacniacze i może coś doradzić. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem tylko to jest nowość i musiałbym kupować nowy ma to swoje plusy i minusy , plusem pewne źródło i gwarancja a minusem cena ale kto wie może warto.

A miałes może mozliwość posłuchać obu wzmacniaczy i mozesz coś powiedziec o róznicy w brzmieniu ? Edytowano przez RoRo
korzystaj z funkcji "EDYTUJ" by uzupełnić lub poprawić swoją wypowiedź...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 3 lata temu miałem w domu przez 2 tygodnie 213-tkę ,oddałem ,następnie dostałem E-308 i E-408 , to już było to o co mi chodziło,
szczególnie pozytywnie zaskoczyła mnie swoją dynamiką 308-ka.Ostatecznie jak to czasem w życiu bywa kupiłem lampową Prima Lunę.
250-tkę ma mój kolega u którego bywam często i przyznam ,że jak za te pieniądze to jest już bardzo dobry wzmacniacz zwłaszcza
w porównaniu z niezbyt udaną 213-tką.
2 lata temu testowałem też 350 i 450 Accuphase ,ostatecznie kupiłem Luxmana L590A II icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czyli zdecydowanie odrzucam 213 i na placu boju zostaje 308 i 250. Pierwsza trudno dostępna i z drugiej reki ale tańsza od nowej 250 co gorsza podobno ceny accuphase mają pójść w gore tak by wyrównały się z cenami niemieckimi wiec czas gra na moją niekorzyść co za czasy icon_wink.gif Myślę ze w przyszłym tygodniu sprawa sie rozstrzygnie albo kupię 308 jak człowiek który ja chce sprzedać się odezwie albo kupię nowa 250 ech trudny wybór i co gorsza nie tani ;-(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...