Skocz do zawartości

AKG k 242 - czy warto?


Recommended Posts

Do amplitunera kina domowego najlepiej kupić zestaw słuchawki + wzmacniacz słuchawkowy, bo w ogromnej większości przypadków wzmaki wbudowane są słabej jakości, więc słuchawki za 500zł to dużo za wysoka półka.

Jeśli ten budżet to wszystko co chcesz przeznaczyć na osprzęt słuchawkowy to polecam kupić Creative AURVANA LIVE! + wzmak np. Holdegron. Creative'y to bliźniacza konstrukcja Denonów AH-D1001, które kosztują właśnie ok. 500zł i grają naprawdę bardzo dobrze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witaj!. Ja osobiście też posiadam amplituner STR-DG820 i myśle,że oferuje dość przyzwoitą jakość dzwięku nawet na wyjściu słuchawkowym, i jesli chodzi o słuchawki to wydaje mi się, że nie ma sensu kupować słuchawek takich drogich bo jeśli już bym się zdecydował na to ,to tylko do dobrego CDka a nie amplitunera.... Ja polecam sennheiser hd 202 lub HD555 Firmy chyba również jak AKG nie trzeba przedstawiać, a napewno bedziesz zadowolony ze znakomitej szczegółowośći i świetnie schodzącym basie w tej cenie. pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD555 lub Grado sr60 okolo 300zl sztuke. Grado nie wymagaja wiele od wzmacniacza nawet lepsza mp3 je smialo uciagnie. Oferuja bliskosc instrumentow, dobre do rocka ale nie tylko:) naprawde swietna za ta cene, osobiscie uwazam, ze nic im nie brakuje w zadnym pasmie. HD555 nawet ciut lepsze brzmienie, lepsza przestrzen zwlaszcza, troche inne brzmienie , ktore lepsze? Chyba HD555 ale nie zawsze:)za to niezwykle wygodne i z dlugim 3 metrowym kablem co tez moze byc zaleta w domu. Mam oba modele. HD555 uzywam w domu a Grado do mp3:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...