Skocz do zawartości

Zestaw Kina do 15 tys


slawek72

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczow, jestem tu nowy na forum,choc stronke znam od dawna. Chcialbym poskladac sobie mozliwie przyzwoity uniwersalny zestawik do kina i odsluchu muzyki,zastanawiam sie nad amplitunerem Yamaha RX-V3800 albo Denon AVR-3808, choc Marantz SR 7002 tez wyglada przyzwoicie, bynajmniej dlla takiego kogos jak ja kto "wie ze gdzies dzwonia, tylko nie wie w jakim kosciele" icon_smile.gificon_smile.gif. Do tego chcialbym dobrac jakis "przyzwoity" odtwarzacz DVD ktory "poradzi sobie takze z odtwarzaniem muzyki(choc powoli zaczynam zastanawiac sie na odtwarzaczem Blue-ray). Generalnie to nie wiem jaka droga bedzie lepsza czy kupic porzadny odtwarzacz DVD ktory da rade w kinie i muzyce, czy lepiej kupic dwa osobne urzadzenia(DVD-CD.P),choc chcialbym uniknac tej drugiej opcji ze wzgledu na koszta. Do tego wszystkiego szukam jakiegos ciekawego zestawu glosnikow, powiem tylko ze kiedys bylem fanem B&W,Infinity,Cantona, teraz posiadam starsze modele Jamo Classic 8, ktore chyba nie beda zbytnio pasowaly do tego calego zestawu , dlatego chcialbym je zastapic czyms nowym. Ogolnie mysle o zestawie ktory dawal by rade w standarcie THX i oprocz tego mozna by "przejrzyscie" posluchac muzyki. Na ow zestwik planuje wydac ok 15 tys z mozliwa odchylka w gore max do 3 tys, za wszelkie porady bede bardzo wdzieczny, z gory dzieki.

Slawek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za szybka odpowiedz, wlasnie przegladalem sobie charakterystyki tego zestawiku B&W- wyglada ciekawie. Teraz chcialbym posluchac jak one brzmia(bynajmniej niektore z nich), najlepiej w zestawieniu z w.w Yamaha-a(tak szczerze to posiadam jeden ze sarszych modeli Yamaha-y, ktora pojdzie do lamusa i jestem bardzo z niej zadowolony), choc chcialbym jeszcze odsluchac tego Denon-a. Zastanawialem sie tez na glosnikami Dynaudio, co o nich sadzicie??

P.S

Pokoj o ktorym mysle ma niecale 50m2,choc zastanawiam sie tez nad przenosinami do ciut mniejszego pomieszczenia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam dla ciebie takie propozycje:
ampy
ROTEL RSX-1058
ONKYO TX-NR906
blu-ray
Denon DVD-3800BD
kolumny
Klipsch Reference RF-82
DALI Ikon 7
Z tego wszystkiego ja wziąłbym zestaw ROTEL + Denon + DALI. Będzie dynamicznie, ze świetną przestrzenią, ale nie jaskrawo, bas zwarty, ale z siłą. Odnośnie pojedynku DVD vs BR dla mnie zwycięzca jest tylko jeden. Ceny niebieskich krążków spadają, można już za 80zł kupować filmy, a jakość jest nieporównywalna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...