Skocz do zawartości

Pomoc w doborze wzmacniacza


irlandczyk007

Recommended Posts

Czesc.Zastanawiam sie nad doborem wzmacniacza ewentualnie amplitunera stero pod moje kolumny mission m35i
Jak narazie biore pod uwage wzmacniacze denona pma-700, denona pma-700 oraz amplitunery stereo harman kardon 3490 oraz denon dra-700.Słucham ogolnie muzyki techno,house,pop,(ogólnie wszystko oprucz muz powaznej.Dotychczasowy moj amlituner panasonic sh-100 niestety gra z tymi kolumnami fatalnie.Bas buczy a srodka wogule nie slychac.Pojoj ktory mam to okolo 25m2.Mieszkam w irladni i niemam mozliwosci odsłuchu.Całkowicie biorę pod uwagę wasze sugestie.
ps.Cena to max 400 euro z wysylka wiec okolo 1600zl

dziekuje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wszędzie jest lepiej, ale Wyspy to jakby zupełnie inna kraina (pomijam USA icon_wink.gif), gdzie końcówka kinowa ARCAM P1000 w PL kosztuje 9000zł, a w UK można dostać "ex-display" za 3500zł z przesyłką do PL icon_wink.gif Ja osobiscie w PL zaoszczędziłem jakies 40%, ale to już trochę znajomi i trochę szczęsci - normalnie jest trudno.

Harman brzmi ok, jak pisał Wpjtek76, ale radzę rozejrzeć się w CLEARENCE.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam podobny dylemat co autor topiku. Nie chce smiecic na forum, wiec sie podepne. Mam nadzieje, ze autor sie nie obrazi. :> Szukam wzmaka rowniez do missionow, ale modelu m34i. Obecnie gra to z CA 540v2 + cd CA 340. Brakuje mi dynamiki w tym zestawie i troche miesa na dole pasma. Slucham duzo metalu, rocka ale takze klasyky, troche jazzu wiec przydalaby sie pewna uniwersalnosc jednak. Pokoj 18m. Oczywiscie bede staral sie wypozyczyc do odsluchu, ale nie wiem nawet w jakim kierunku isc. Budzet 3k. Myslalem o denonie 1500AE, Nad C355BEE i Rotelu Ra-06. Jakies rady czy dobrze kombinuje? Wymiana wzmaka wycisnie cos z tych missionkow czy moze zmienic kolumny jendak?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...