Skocz do zawartości

blu ray player


geforce86

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie , mam lekki zgryz szukam blu playera ( konsola wyzionela ducha ) Mam juz swoj typ ale tak zanim sie na niego zdecyduje ( nie powiem jaki mi chodzi po glowie abyscie sie nie sugerowali ) chcialem sprawdzic czy ktos nie znalazl czegos moze nie lepszego ale oferujacego wiecej czy tez poprostu taniej . Przede wszsytkim ma miec wifi , usb , pelen upscling dvd do 1080p , i obslugiwac bd live , ( moze miec dysk twardy i opcje zmieniania softu ale to juz traktuje jako dodatek niz wyznacznik . ) cenna no wlasnie niby nie gra roli ale fortuny nie chce wydac . dzieki wielkie za kazda pomoc




ps drogi moderatorze tylko nie wysylaj mnie do kolumny test blu ray ( juz widzialem ) icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do arturmk

mam dalej zgryz pomiedzy dwoma , troche blefowalem z tym ze mam juz swoj typ majac nadzieje ze ktos mi pomoze rozstrzygnac spor jeden to sony bd 760 a drugi to pioneer lx52 , teraz tylko jeden ma wifi i podobno bardzo dobrze brzmi z cd ale nie ma divx , a drugi podobno srednio brzmi z cd i nie ma wifi , i teraz tylko ktory wybrac . Ale wybor padnie napewno na jeden z tych dwoch .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...