Skocz do zawartości

Co wybrać?


darek_kost

Recommended Posts

Witam,

szukam zestawu kina domowego do kwoty max 2000zl.
Zalezy mi na tym zeby w miare dobrze gralo (nie jestem audiofilem ale nie chce zeby szumialo czy buczalo przy malej glosnosci), odtwarzalo mozliwie wszystko (glownie divx z polskimi napisami), koniecznie z pendrive, kino bedzie podlaczone do tv Panasonica 50'' TX-P50X10E. Kino bedzie gralo w pokoju 25m2. Wyglad jest dla mnie b wazny icon_smile.gif
Mam kilka typow. Prosze o pomoc w wyborze albo podeslanie alternatywnych propozycji.

1. JVC TH-G60 - w wielu miejscach polecany, cena swietna, wyglad tylko archaiczny (cena w necie okolo 1000zl)

2. JVC TH-G61 - wyglad troche lepszy, niestety na razie zadnych opinii na temat tego zestawu nie znalazlem, moge miec tylko nadzieje ze bedzie kontynuowal dobra jakosc G60 (cena okolo 1400zl)

3. JVC TH-FT1 - zestaw =glosniki + wzmacniacz ( cena okolo 700zl), rewelacyjny wyglad i wizualnie najbardziej mi odpowiada. Mam tylko obawy o jakosc dzwieku i czy moc tego zestawu bedzie wystarczajaca. Moze jest ktos na forum kto mial stycznosc z tym modelem? Nie moge nigdzie znalezc zadnych opinii na temat tego zestawu, nie wiem tez czy mozna podlaczyc do niego SUBa. Za granica dostepny jest model TH-FT3 z bezprzewodowym subem - niestety w polsce w zadnym sklepie internetowym nie jest dostepny. Jezeli zdecydowalbym sie na ten zestaw to potrzebny bylby oprocz SUBa jeszcze odtwarzacz DVD - prosze o jakies propozycje - znajomy poleca mi Pioneera dv-410. A moze lepiej dobrac jakis odtwarzacz z JVC?

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...