Skocz do zawartości

czy wart swojej ceny


maciekc

Recommended Posts

witam was i jednocześnie prosze po prade
mam mozliwosc zakupu zestawu (jak w temacie) za 3000 i nawet go ogladałem - jesli chodzi o amplika to jest jednym z tych co brałem pod uwage jeśli chodzi o zakup natomiast problem w tym ze odtwarzacz dvd juz mam - co prawda manta ( nie śmiać sie) ale jest niezawodny, i mam dylemat poniewaz planowałem kupić sam amp i zestaw nagłasniajacy (tutaj tez mam upatrzone koda av 702 lub taha harmony 606) natomiast nie mam rozeznania co do kolumn wharfedale verdus 300 - fronty wizualnie ok natomiast tylne jakies mizerne , sub na +, sam odtwarzacz dvd podobno ma problemy z polskimi znakami?!
czy uważacie że ten zestaw a konkretnie wharfedale verdus 300 jest godny uwagi i ceny (nadmienie tylko że jest tylko w opcji "cały zestaw" tej cenie
pozdro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij opcję że zostajesz z 2 odtwarzaczami DVD: wszystkożerną Mantą i szlechetniejszym (o lepszej jakości audio i wideo) Denonem.
Szczególnie że sporo osób tak robi

Co do kolumn - często w tańszych zestawach masz malutkie tyły, robi tak często np. Jamo czy Koda. Efekty wielokanałowe będą, za bas w kinie i tak będzie odpowiadał sub - czyli można przeżyć.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...