Skocz do zawartości

KONCERTY na żywo ...


Recommended Posts

Ostatnimi czasy cosik bardziej mnie kręci muzyka live niż z pudełek. Za mną koncerty swigujących, energetycznych Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, parę dni później Kings of Leon a przede mną już trochę spokojniej, ale nie mniej ekscytujący artyści jak Anna Maria Jopek i parę dni później miszczuniu Gregory Porter. Zastanawiam się jeszcze co by nie zakupić biletów na Aga Zaryan w Gdyni oraz Melody Gardot w Zabrzu. Sporo się dzieje, ale tez koszty są kosmiczne. Zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 27.06.2022 o 22:25, slaw0001 napisał:

Zastanawiam się jeszcze co by nie zakupić biletów na Aga Zaryan w Gdyni oraz Melody Gardot w Zabrzu. Sporo się dzieje, ale tez koszty są kosmiczne. Zobaczymy.

Póki co padło na podróż sentymentalną, czyli Simply Red w grudniu w Łodzi. Zobaczymy co "Rudy" ma jeszcze do zaoferowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
19 godzin temu, MariuszZ napisał:

Coroczny festiwal jazzowy w Kołobrzegu.

No, jest kilka nazwisk. Z mniej znanych, ale wartych uwagi - Kajetan Galas na hammondzie w składzie TPQ. Kto wie, czy nie najciekawszy polski organista młodszego pokolenia. Wciąż pamiętam świetną płytę jego zespołu. Organ Spot. Przy okazji polecam ją wszystkim fanom tego instrumentu. Poza tym, Michał Sołtan znany z Imagination Quartet - tym razem już ze swoim "imiennym" zespołem i inną muzyką.  Znam go wyłącznie jako gitarzystę - bardzo obiecującego - a tutaj już nie ogranicza się do jednego instrumentu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Dnia 10.07.2022 o 10:59, slaw0001 napisał:

Póki co padło na podróż sentymentalną, czyli Simply Red w grudniu w Łodzi. Zobaczymy co "Rudy" ma jeszcze do zaoferowania.

No i ma!

"Rudy" i zespół w zaskakującej formie. Głos, energia, forma jakby czas był dla kompletnie obojętny. Trzy bisy. Koncert rewelacyjnie nagłośniony. Byłem zachwycony i chyba uznaję to póki co jako najlepszy koncert jaki widziałem ever, ale jestem świadomy, że niewiele jeszce widziałem a i pamięć nie ta 🤪

Next Basia Trzetrzelewska we Wro w styczniu i Robbie Williams (to dla żony 😜) w Krakowie w marcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia Świerczyńska w roli Franka Sinatry.

Potrzebowałem 2-3 utworów, by się przestawić/zaakceptować.

Winter Songs w Filharmonia Bałtycka. 
Nagłośnienie kontrabasu, piano i dęciaków bardzo mi się podobało. Wokal niekiedy za głośno.

Ostatni koncert dla mnie w tym roku. To rok niezwykle obfity w Live. Szczególnie  panie Hania Rani, Gurevich, Stacey Kent i trzydniowy North Sea Jazz na długo pozostaną w mojej pamięci. Oby 2023 był nie mniej bogaty. 

3D3ACCA9-93DD-49C6-8075-7D7B8B1D70DF.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli ktoś zainteresowany.

North Sea Jazz w Rotterdam. Na Ahoy, wielkie centrum wystawowe, chyba na 4 kondygnacjach, święto muzyki.

Sprzedaż biletów od kilku dni. Ja będę 7 i 8 lipiec. 

Czy zechciałabyś/chciałbyś na PW proszę o info. Fajnie, byłoby w naszym języku porozmawiać, napić się kawy, herbaty i posłuchać.

Bilety jeszcze są/chyba. Rok temu byłoby już za późno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Amarok napisał:

z drugiej strony jak tu nie kupić coś takiego, co przykuwa wzrok. 

Uwielbiam malarstwo , głównie surrealizm. Plakat to niesamowita dziedzina sztuki , na obrazie autor musi zawrzeć wiele elementów. Marketing , promocje, informacje i ......sztukę. 

P.S. projekt tego plakatu Olbińskiego na płótnie sprzedano za 110 000 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...