Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
RoRo

KONCERTY na żywo ...

82 postów w tym temacie
Jak wszystko pójdzie dobrze, w tym roku luty będzie dla mnie progresywnym pejzażem malowany:

04.02. - Airbag we wrocławskim Firleju.

26.02. - Riverside i przyjaciele w warszawskiej Progresji. Powrót grupy do koncertowego grania, w rok po odejściu gitarzysty Piotra Grudzińskiego do największej orkiestry świata.

Zapowiada się arcyciekawie...

Cytat

Zapowiada się arcyciekawie...

A jak ciekawie to się dowiemy z Twoich Milesie re!acji....

Zamieszczam informację która zmartwiła mnie bardzo:

"Z przykrością informuję, że zapowiadane na dziś i jutro koncerty AIRBAG (3.02. Warszawa - Progresja i 4.02. Wrocław - Firlej) NIE ODBĘDĄ SIĘ. Rano trafiła do mnie wiadomość od zespołu, iż w nocy trafił do szpitala w bardzo poważnym stanie jeden z muzyków, w związku z czym ich przyjazd jest niemożliwy. Jest im niezmiernie przykro, bo bardzo cieszyli się z tych koncertów i ponownego spotkania z polskimi fanami. Mam nadzieję, że uda mi się tak szybko jak to możliwe wyznaczyć nowe terminy koncertów. Bilety zachowują ważność, ale można je też oczywiście zwracać w punktach zakupu. Będę wdzięczny za udostępnienie tej wiadomości swoim znajomym, tak by dotarła do możliwie szerokiego grona osób.

Piotr Kosiński/Rock-Serwis" .

Cytat

Zamieszczam informację która zmartwiła mnie bardzo:

"Z przykrością informuję, że zapowiadane na dziś i jutro koncerty AIRBAG (3.02. Warszawa - Progresja i 4.02. Wrocław - Firlej) NIE ODBĘDĄ SIĘ....

Może zabrzmi to dziwnie- mnie też jest przykro! Nie dlatego, że koncert się nie odbędzie. Nawet nie dlatego, że... Jeno z powodu tego, że poczytać Twojej relacji Miles nie będę mógł, bo jej nie będzie. Może zrób tak- rozpuść wodze fantazji i napisz recenzję koncertu jaki się nie odbył....

Wklejam informację dotyczącą koncertów Airbag:

"Z radością informujemy, że koncerty grupy Airbag odwołane na początku lutego z powodu nagłej choroby jednego z muzyków, odbęda się w maju - 19.05. we Wrocławiu w Klubie Firlej i 20.05. w Warszawie w Klubie Progresja. Bilety zachowują ważność, ale można je też oczywiście zwracać w punktach zakupu (jeżeli komuś nie odpowiadają nowe terminy).

AIRBAG

19.05.2017 WROCŁAW, Klub Firlej, godz. 20:00

20.05.2017 WARSZAWA, Progresja Music Zone, godz. 20:00"

Ivo Pogorelić - 2 koncerty artysty w Polsce (chyba po 39 latach...).

W czerwcu będą 2 koncerty w Krakowie i Katowicach:

Koncert Świat Wielkiej Muzyki: Ivo Pogorelić w Krakowie 9.06.2017r. oraz w Katowicach - 11.06.2017r.

Pozdrawiam

W niedzielę 23 lipca w TVP Kultura o godz. 22.35 będzie:

Enter Enea Festival 2017 - Leszek Możdżer, Gloria Campaner.
65 min, Koncert, Polska 2017

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0