Skocz do zawartości

Jaki amplituner


matys420

Recommended Posts

Witam !
Mam zamiar kupić któryś z tych amplitunerów z firmy Denon :
AVR-1507
AVR-1306
Ma on służyć do słuchania muzyki i oglądania filmów i tu właśnie pojawia się pytanie który z tych starczy aby podpiąć do niego na samym początku tylko system 2.0 a w przyszłości 5.1
Chodzi mi o głośniki typu Standy takie aby wypełniły 18m2 pokój dźwiękiem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namieszałeś dwie sprawy zupełnie icon_smile.gif
tak jak to opisałeś "głośniki typu standy" - nie ma czegoś takiego icon_smile.gif
(są za to głośniki tzw monitory - na standach - na standach stawia się dla optymalizacji dzwięku - tak b.skrótowo)

Głośniki frontowe o których napisałeś w poście wyżej - to typ głośników podłogowych.

PS Pokazałeś amplitunery do kina a temat w dziale - stereo ?!

PS.2. Czy głośniki masz czy chcesz dobrać ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że pomieszałem tematy i namieszałem w temacie (ostatnio dopiero zacząłem się tym interesować ) icon_confused.gif

A wiec głośniki chcę właśnie dobrać (mają być podłogowe ) do amplitunera z firmy Denon o którym była mowa wcześniej.
Za głośniki nie chciał bym dać więcej niż 700-800 zł chyba że zaproponujesz coś naprawdę dobrego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok temat przeniosę. (do kina)
Generalnie - proszę abyś przeczytał kilka tematów w dziale stereo w stylu "głośniki do 1000zł" jest tego dużo i na pewno coś nakreśli
W tematyce audio zawsze można dokładać i dokładać.. icon_smile.gif
Kwestia też kolumn używane czy nowe ? - w tematach znajdziesz różne wiadomości.
Jeżeli to pierwsze granie myślę, że zaakceptujesz wszystko co w przedziale tej kwoty jest - bo niestety szału tym nie zrobisz - co nie oznacza, że kicha totalna.
Musisz też popatrzeć w stronę czy oby na pewno na bazie stereo będziesz mógł rozbudować kino (czy masz dostępne z tej samej serii głośnik/i : centralny, tylne satelity, oraz subwoofer - który nie koniecznie musi być tej samej stajni/serii).
Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...