Skocz do zawartości

Buczenie w głośnikach


Gość rafi6666

Recommended Posts

Witam
Mam kolejny problem z moim amplitunerem Pionner VSX-818v-k, kiedy włączę amplituner i głośność jest ustawiona na 40 db to w głośnikach słychać delikatne buczenie, jak by sprzężenie.

Odłączyłem wszystkie źródła dźwięku pozostawiając tylko głośniki, i nadal słychać delikatne buczenie.
Postanowiłem sprzęt wysłać do naprawy na gwarancji, serwis stwierdził że sprzęt jest w 100% sprawny.

Postanowiłem wymienić wszystkie kable i zamontować wtyki bananowe, wszystko solidnie zmontowałem i podłączyłem do zestawu głośników Jamo S506 i nadal delikatnie buczy.

Dodam że dźwięk w stereo oraz w kinie jest poprawny i w czasie słuchania oraz oglądania filmów nie słychać buczenia.

Instalacja elektryczna w domu jest nowa dobrze zrobiona.

Może mi ktoś pomoże jak wyeliminować problem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam
Mam kolejny problem z moim amplitunerem Pionner VSX-818v-k, kiedy włączę amplituner i głośność jest ustawiona na 40 db to w głośnikach słychać delikatne buczenie, jak by sprzężenie....



Zmień ustawienia sprzętu. Jeśli masz kolumny blisko amplitunera, to spóbuj je rozstawić. Być może głośniki nie mają ekranowania magnetycznego i sprzęgają.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...