Skocz do zawartości

ONKYO TX-SR805 LUB 806 CZY DENON AVR-2310


83270900

Recommended Posts

WITAM MAM TAKI DYLEMAT NIE WIEM KTÓRY AMPLITUNER KOPIĆ ONKYO TX-SR805 LUB 806 CZY DENON AVR-2310 DZIĘKUJE ZA POMOC TO MA MI SŁUŻYĆ DO KINA DOMOWEGO CZEKAM NA PODPOWIEDZI A GŁOSNIKI BEDA TONSILA MAESTRO II 180 CAŁY ZESTAW Edytowano przez muzyczny_gość
Proszę pisać normalnie/zmieniam tytuł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Przedstawie Ci sytuacje dość ogolnie ale mysleże napewno da Ci to juz dość dużo informacji pomocnych prze tym wyborze. Wiec jest tak: Denon z tego co zauważyłem juz na kilku amplitunerach gra dość płasko -tam nie wywyższa sie ani srednica ani dół i podobnie jest z wysokimi. Może być to dla Ciebie na plus a może i nie jeśli lubisz dzwięk gdzie pewna część pasma wyraźnie sie wysuwa na przód. Zatem w przypadku Denona bedzie Ci potrzebny subwoofer gdyż raczej nawet z Dużych kolumn frontowych cięzko jest wydusić wystarczającą ilość basu w kinie domowym. Jednak w przpadku słyuchania stereo możę Ci sie to bardziej spodobać bo "płasko" nie znaczy źle:). Bedzie czysto, przejrzyście i napewno dość detalicznie z dobrą bazą stereo. Onkyo jest zupełnie innym sprzętem gdzie zarówno góra jak i dól znacznie sie wysuwaja na przód.... Tam brzmienie zarówno w stereo jak i w kinie domowym napewno bedzie zdecydowanie niższe w basie ,bardziej dynamiczne i możę nawet troszke zbyt szeleszczące co jednak może być plusem z kolei w kinie. Podsumowując: Denon napewno palecam bardziej do stereo gdzyż jest bardziej naturalny, spokojny zrównoważony, natomiast Onkyo to sprzet bardziej dynamiczny,z wyraźnym zaznaczeniem skrajnych pasma i to sie sprawdziw każym typie muzyki czy filmie-to sprzet bardziej uniwersalny przez to. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...