Skocz do zawartości

Podłączenie dvd do amplitunera


Luki85

Recommended Posts

Wielkie dzięki za odpowiedzi. Tym bardziej że bałem się, że z powodu iż są dość "słabe" zostaną bez odpowiedzi.
Nawet nie wiedziałem, że PS2 ma wejście na optical. A jednak ma:)
Mam jeszcze dwa pytania. Pierwsze w sprawie której nie rozumiem. Mianowicie czym różnią się w amplitunerze wejścia od wyjść. Np w moim amplitunerze pod gramofon jest wejście, a na słuchawki jest wyjście. Czyli pod wejście podłączamy osobny sprzęt, a wyjściem przekazujemy dźwięk lub obraz dalej np do tv?
Drugie pytanie to co może być dekoderem zewnętrzym? W amplitunerze mam wejście na zewnętrzny dekoder 6.1.
Serdecznie pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjście jak sama nazwa wskazuje wypuszcza sygnał (wyjścia głośnikowe, słuchawkowe czy do nagrywania), wejście wpuszcza sygnał (wszelakie źródła audio i wideo).

Dekoderem zewnętrznym może być DVD, Blu-Ray, komp... praktycznie wszystko. Chodzi o to, w której części toru bity są zmieniane na impuls elektryczny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Choć nie ukrywam , że Twoje ostatnie zdanie jest dla mnie nie zrozumiałe.
Mimo to dzięki Wam za porady. Kino podłącze tak jak radziliście. Zamierzam też zakupić normalne okablowanie do głośników (myślę o Ultralink) bo na razie używam zwykłych kabli głośnikowych jakich pełno nawet w sklepach elektrycznych...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...