Skocz do zawartości

jak zestawienoie bedzie najlepsze??


Seba82

Recommended Posts

Jakoś się nie łapię, ile chcesz w końcu wydać na ten zestaw. C405 i A407 to koszt rzędu 3000-3500zł, a S406 to koszt rzędu 1000-1300zł, więc jest lekka rozbieżność icon_wink.gif

Jeśli mówimy o kwocie 3500zł to kup lepiej zestaw C407, albo C605, ale bez subwoofera. Do muzyki, której słuchasz potrzeba dużo basu, ale raczej z kolumn frontowych, a nie suba, więc możesz go póki co pominąć, a dokupić go za jakiś czas. Poza tym myślę, że warto rozejrzeć się za czymś mocniejszym na basie i detaliczniejszym, JAMO są dobre raczej do spokojniejszych brzmień (co nie znaczy, że ci nie przypasują po prostu myślę, że można lepiej) np. Klipsch F2/F3 set.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj sie za kolekcja od Klipscha , jak sugerowal pacio f2/f3 lub wyzszy model rf 52/62 , choc tu troche krucho z finansami ( przy rf 62 i centralnym rc 52 nie starcza budzetu na tyly ) ale do typu muzyki jaki sluchasz bedzie idealnie wrecz miodzio icon_biggrin.gif . H/K wspolpracuje z JBL wiec w ich ofercie tez mozesz pogrzebac ( dobre brzmienie i ogrom bassu ) Nie wiem czy ktos sie ze mna zgodzi ale mysle sobie ze jezeli wybral bys podglowki z Jbl ( nie znam metrazu ciezko mi wiec okreslic jakie dokladnie) plus centralny i nawet jezeli w ostatecznosci w ramach oszczednosci uzupelnil je o Jbl control ( jako tyly ) to wydaje mi sie ze mialoby to sens , choc moge sie mylic .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Moge wydac 3500zl ale potrzebne mi jest piec glosnikow to także bedzie pracowac jako kino domowe nie tylko do muzyki


Ja pisałem cały czas o zestawach 5.0, a nie samych kolumnach frontowych. Sory, że pominąłem oznaczenia zestawów, ale JAMO ma ich kilka i nie chciało mi się sprawdzać do poszczególnych modeli. Jeszcze raz sory za niejasności.
pozdrawiam
pacio94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...