Skocz do zawartości

Wybór kolumn do Denona PM1500AE


PawełW

Recommended Posts

Witaj,
zdecydowanie proponuję Ci do Twojego wzmacniacza kolumny Monitor Audio Rx2 lub Dynaudio DM 2/7 lub DM 2/8. Monitor Audio zagra bardziej górą i dołem pasma z lekko cofnietym środkiem. Dynaudio natomiast pokaże nieosiagalną dla konkurencji klasę w basie. Góra jest spokojniejsza, jednak przy odpowiednim okablowaniu wybór Dynaudio może być optymalny dla Ciebie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dzięki za odpowiedz.W kolumny podłogowe nie pakować się do tego mojego metrażu?Tak jak pisałem za jakiś tam czas na 100% zmieniam na większe pomieszczenie około 20-22mkw.



Jezeli tak jak rozmwialismy masz zamiar jescze ponad rok przebywac w 12m2 to lepiej kupic dobre glosniki podstawkowe i pozniej ewentualnie albo wykorzystasz je do kina domowego jako efektowe albo sprzedaz i wymienisz na jakies podlogowki icon_smile.gif Nie ma sensu sie meczyc z szalonym basem na takim metrazu icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kierunek Twoich poszukiwań zastanawiam się, czy z czasem nie zabraknie Ci w tym brzmieniu trochę uroku, ciepła, muzykalności itp.
Ale jeśli bardziej zależy Ci na szybkości, energi, detalach itp, to Paradigm czy Monitor Audio będą pewnie ok.
Z tego co wiem Monitor Audio zagrają bardziej naturalnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Po małych poszukiwaniach tu i tam zainteresowały mnie dwie mniejsze kolumny podłogowe i jeden monitor.
Acoustic Energy Evo 3
Monitor Audio BR5
Paradigm monitor 3v4

Czy warto zainteresować się tymi kolumnami?



Z tych kolumn mysle ze najlepiej sie sprawdza MA BR5 - tylko beda dosc duze do Twojego pomieszczenia i maja jak wszystkie podane bass reflex z tylu. Zdecydowanie polecam Tobie MA RX2 - znacznie wyzsza jakosc i wykonananie i brzienia. Mimo ze to podstawkowiec basu bedziesz mial spoooro i gora bedzie rowniez super. Acoustic Evo 3 tez nie zagraja w Twoim metrazu lepiej niz AELITE 2 . Jest to tak samo jak w przypadku MA wyzsza seria ... i mimo ze jest to duzy podstawkowiec a nie kolumna stojaca dzwiek bedziesz mial lepszy (pelniejszy)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...