Skocz do zawartości

Wybór wzmacniacza


micholz

Recommended Posts

Witam wszystkich. Potrzebuje Waszej pomocy przy zakupie wzmacniacza. szukam czegoś co można podpiąc jednocześnie do komputera i TV. Wzmacniacz musiałby uciągnąc 2 kolumny(jeszcze nie wiem dokładnie jakie). Wcześniej pracowały one na radmorze 5102 TE i dźwięk był idealny. Tak więc poszukuję Wzmacniacza który ma co najmniej "MOC" Radmora 5102 te. Niestety mam ograniczenia w postaci funduszu także prosiłbym o sprzęt z niezbyt wygórowaną ceną. Proszę pomóżcie mi. czekam na odp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu mam pytanie co do tego wzmacniacza... Nie będe pisał że znam się na tym jak się nie znam: pytanie brzmi czy dobry jest ten sprzęt? uciągnie te kolumny?? faktycznie oferta fajna tylko czy jakościowo dobre to wszytsko bo ze "nowe" w sensie krótko eksploatowane to super ale boję się że bedą jakieś problemy np za mało mocy czy coś w tym stylu... jak pisałem wcześniej nie znam się na tym kompletnie... POMÓŻ MI MISTRZU!!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radmora 5102 te ma moc 2x 25W więc denon prądowo i mocowo jest wydajniejszy. Inna sprawa, że Radmor to Legenda i gra ocieplonym dzwiękiem o ile dobrze go jeszcze kojarzę - trochę też rozlazłym. Denon jest bardzo analityczny i gra jasno. Nie z każdymi kolumnami się zgra.
Z drugiej reki to bym się rozejrzał za Harmanem - troszkę bliżej ma do radmora IMO niz denon więc powinno być lepiej.
Zostają jeszcze NADY lub wynalazki typu RELOOP icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy do tego Harmana tez jest pilot bo do tego denona jest co jest dośc komfortowym zastosowaniem... w sumie to już myslałemnad kupnem tego denona z alegro i gdybym nie mial limitu na karcie bankomatowej to juz wysłałbym kase i go kupił ale widze że zwieksza sie ilośc ofert to może ktoś poda coś o wiele lepszego wstrzymam sie tak do połowy marca a później kupie (o ile jeszcze bedzie) tego denona... a wracając do hermana czy w zestawach występuje on z pilotem? rozumiem z tego co napisał KAROL 83 ze herman jest lepszy od denona, tak?? a jak cenowo stoją urzywki hermana, bo nówki to "Wzmacniacz HARMAN KARDON HK 980. Cena od 1 999 zł do 2 099 zł" o ile to wogóle o tego hermana chodzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o Harmana, a nie Hermana icon_wink.gif Czy HK jest lepszy od Denona nie można powiedzieć jednoznacznie, jednemu przypasuje ten drugiemu tamten. Poza tym to zależy jeszcze od kolumn, kabli, pomieszczenia... możnaby długo wymieniać. Nigdy nie przewidzisz jak to zagra w zestawieniu z jedną rzeczą czy inną.

Model HK980 ma oczywiście pilota, a jego ceny startują raczej od ok.1800zł icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój bład wybaczcie źle przeczytałem i tak mi się ten "HErman" utrwalił icon_smile.gif niestety czy to herman czy harman muszę go skreślić z listy bynajmniej nowego, nie stać mnie na to...icon_sad.gif przewidziałem wydatek do 1500zł a jeżeli są mniej więcej równe a denon jest prawie nowy za prawie połowę taniej to jednak zostanę przy nim... Odchodząc na chwilę od tematu wzmacniacza chciałbym wszystkim podziekować za pomoc. Prawde mówiąc nie wierzyłem że ktokolwiek się odezwie a na pewno nie ze wasze odpowiedzi bedą tak pomocne, jeszcze raz wielkie dzieki... no ale wracając do tematu wzmacniacza rozumiem że zarówno denon jak i inne wzmacniacze podane przez was mają możliwość podpinania że się tak wyraże "wszędzie" icon_razz.gif mam na myśli dvd, tv, wieże itp... wiem że jak ma wejście do komputera to do wieży nie powinno byc problemów a co z resztą czy do DVD i TV...(o tym też nie mam pojęcia jak to działa, ale widziałem że znajomi mają podpiete swoje wzmacniacze do wszystkiego co dzusza zapragnie nawet video icon_lol.gif )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wysupłasz kasy na HK980 to warto zastanowić się nad amplitunerem HK3390, którego zasugerował kolega maciek720. Zasilacz ma trochę lepszy od Denonka, masz tuner, dwa wyjścia na subwoofer, podstawową sekcję wideo. Jak centrum systemu AV stereo jak znalazł, dodatkowo łatwo można rozszerzać do KD, bo ma wejście na końcówkę mocy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...