Skocz do zawartości

Wzmak sluchawkowy do Beyerdynamic 770 pro


Recommended Posts

Przedewszystkim brakuje mi skali dzwieku z dziurki danonka bardzo szybko wkrada sie kompresja,mam pytanie czy sluchawkowiec zdziala cuda bo z 600zl piechota nie chodzi heh.Chcialbym sluchac czasem glosno a tu sie nie da.Pozatym jakosc mi odpowiada na tyle ze nie czuje ostrej presji na upgrade ale chcialbym wysterowac nauszniki na max.

Ps:wersja 80ohm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiszę tak tylko ogólnikowo i delikatnie ..mało..
Ponieważ słuchawki nie są od długiego czasu u mnie narzędziem odsłuchu - są w sumie niemiłym wspomnieniem..
Ale z tego co czytam i ma jakąś tam wiedzę (nie koniecznie popartą własnymi testami) uważam, żę wiele wzmacniaczy słuchawkowych..od 600zł w górę ma sens.., że niby do 6 to tak chybił trafił..
ale to taka moja wolna dywagacja..
Pacio coś kiedyś wspominał, że nawet zabiera się za robienie własnego wzmacniacza..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawronie!

W mojej opinii, niestety... tak!

To już są tego typu słuchawki, które wymagają przyzwoitego wzmaniacza słuchawkowego! A jak jeszcze "zapodasz" im dobre źródło to... miód - malina!

Pozdr.
PS. Muzyczny!
Kolega Gawron wspominając o 600 złotych zdaje się, że miał na myśli kwotę zakupu słuchawek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu zastanowiłbym się nad złożeniem. Za 600zł to można już robić wzmacniaczy na podzespołach najwyższej jakości. Oczywiście roboty jest dużo, ale za to jaka satysfakcja icon_wink.gif Dla przykładu bardzo fajny i całkiem prosty wzmacniacz można zmontować na podstawie kitu AVT2744.

Jeśli już jesteś zdecydowany na gotową konstrukcję to przesłuchaj sobie jeszcze Pro-Jecta Head Boxa II. Może nie dorównuje jakością elementów Holdegronowi czy Forum, ale jest to konstrukcja bardzo prosta i łatwa do ewentualnych upgrade'ów icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...