Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sandflyer

Matrix Reaktywacja

Recommended Posts

"Czarno to widzę" icon_mrgreen.gif
Jestem człowiekiem małej wiary, w tej materii. W tym kraju nic się nie opłaca, nasi biznesmeni mają mentalność Kalego. A na dodatek jak ktoś mówi, że będzie coś robił przy okazji, bo w zasadzie to jest nieopłacalne, to już nawet nie tylko ręce opadają.

Obym się mylił.

Tzn. ja odebrałem ten tekst o zysku raczej pozytywnie - w sensie, że będzie to robione dla idei.

Aczkolwiek jeśli tych kilka winyli na krzyż Polskich Nagrań (Winobranie, Oddział Zamknięty, Demarczyk, Niemen) kosztuje 50 zet, to wątpię, żeby winyle z Pionek (Pionków?) były tańsze, i dlatego pomysł pewnie spali na panewce.

Chyba, że będą produkować na eksport, albo tłoczyć obce płyty na zamówienie.

Planuja male ilosci wiec jest to jakas tam powiedzmy seria "kolekcjonerska". Mysle ze pomysl calkiem fajny, ja bardzo chetnie kupie jakas plyte z "pierwszego polskiego" tłoczenia po latach icon_biggrin.gif

Tonsil, Diora, Pronit...
Chociaż niekoniecznie mi się podoba sposób w jaki te spółki stawiane są po latach na nogi to mimo wszystko bardzo cieszę się, że będę miał w życiu szansę zobaczyć sprzęt Diory i winyle na półkach sklepowych icon_smile.gif Mam nadzieję, że jeszcze kilka takich cudów się nam w Polsce przytrafi.

Mam nadzieję, że nie będzie to jakiś kolejny pomysł na szybki szmal i w krzaki.

Dobre tłoczenie wymaga zrobienia nowej matrycy z taśmy matki. Jeśli mają robić tłoczenia z tego podgniłego złomu, który im zalega po piwnicach, albo jeśli mają tłoczyć na podstawie cyfrowych remasterów do CD (bo trochę polskich płyt na CD jednak wyszło), to ja dziękuję za taką zabawę.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować