Skocz do zawartości

Harman Kardon HK990


Jimmy

Recommended Posts

Witam,
To mój pierwszy post na tym forum.
Mam następujący problem. Używam HK990 i z podłączonych do niego kolumn KEF XQ40, konkretnie z głośników wysokotonowych wydobywa się jednostajny szum po zbliżeniu do nich ucha. Z głośników średnio-niskotonowych nie wydobywa się żaden szum. Po podłączeniu kolumn do innego wzmacniacza (Denon AVR 2809) nie ma absolutnie żadnych szumów. Wzmacniacz był w serwisie, gdzie oczywiście nie znaleziono żadnych nieprawidłowości. Mam w związku z tym pytanie, czy taka sytuacja jest normalna w przypadku Harmana? Czy HK990 może być podatny na zakłócenia sieci zasilającej, a Denon - nie? Podłączałem wzmacniacz do innego, oddzielnego gniazdka i nadal były szumy. Sytuacja jest dla mnie dziwna i denerwująca. Wydaje mi się, że to trochę za drogi sprzęt, aby były z nim takie problemy. Może ktoś ze specjalistów na tym Forum mogłby mi powiedzieć, jakie mogą być przyczyny tych szumów. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...