Skocz do zawartości

Co kupić, mały wielki dylemat.


Zaqqq

Recommended Posts

Witam

Mój pierwszy post i wypada się przywitać. Witam icon_smile.gif

Chciałem zasięgnąć małej porady, nie potrafię wybrać kolumienek dla siebie. Mam na oku kilka modeli a mianowicie.

Mission M35i względnie M34i
WHARFEDALE DIAMOND 10.5
PARADIGM MONITOR 7 v.5

Teraz szczegóły. Pokój na razie żenada, 2,6 x 4,5 czyli 11,7m2. W przyszłości pewnie większy, ale nie wiadomi kiedy i jaki. Pewnie coś około 20 m2.
Muzyka - pełen zakres, od filmowej, przez jazz, instrumentalna, pop, HH, nie koniecznie łupanka w stylu techno ale housik czemu nie.
Preferencje odsłuchowe, chciałbym czegoś więcej, chciałbym aby po podłączeniu powiedzieć o matko ... zasiąść na kanapie i oddać się muzyce. Lubie mocny wyrazisty dźwięk. Chciałbym poczuć mruczące dźwięki w najniższych rejestrach których nigdy nie zabraknie, wyraźną średnice i precyzyjną górę, bez świszczenia i przebarwiania. Chciałbym chociaż odbić się o audiofilskość - choć szczerze nie lubię tego określenia. ( może mało precyzyjny opis ale inaczej nie potrafię)

Kolumny zagrają pod amplitunerem stereo marki Harman/Kardon model HK3390 spiętym z CD SONY model CDP-991.

Świadom jestem, że ostatecznym weryfikantem przy zakupie będą moje uszy, ale chciałbym poznać opinie forumowiczów.
Maksymalne pieniądze to 2000zł, ale wiadomo jak będzie kosztowało 2100zł powiedzmy nic się nie stanie - To na wypadek innych propozycji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...