Skocz do zawartości

Kolumny Tonsil Tango 150 vs Tonsil Mistral vs ?


Bulisoft

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, jestem początkującym użytkownikiem na forum więc proszę o wyrozumiałość. Jeszcze do niedawna miałem w nosie jak gra muzyka w moim pokoju, byłem wiernym fanem wszelkich eq, loudnessów itp aż coś we mnie pękło. Nie mówię, że z dnia na dzień stałem się audiofilem bo póki co aż takiej potrzeby nie odczuwam, aczkolwiek stałem się przynajmniej melomanem. Kupiłem mój pierwszy w życiu wzmacniacz, nie jest to rewelacja natomiast myślę, że jak na początek przygody z muzyką w zupełności mi wystarczy mowa o Sony TA-F519R, wraz z zakupem owego wzmacniacza pojawił się kolejny problem tj głośniki icon_smile.gif stoję przed ciężkim wyborem jako, iż jestem tylko studentem nie posiadam zbyt grubego portfela, potrzebuje głośników, które pomogą mi zrozumieć muzykę. Na dzień dzisiejszy w moim skarbcu na głośniki mam 500 zł maksymalnie, co w tej cenie moglibyście mi zaproponować . Myślałem o Tango 150 lub Mistralach oba ze stajni Tonsila, co wybrać a może polecicie mi coś innego godnego ? Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...