Skocz do zawartości

Cześć.


xnz.

Recommended Posts

Witam szacowne grono forumowiczów. To mój pierwszy post na łamach tego forum więc proszę o wyrozumiałośc.
Od razu powiem szczerze że jestem nowicjuszem to znaczy mam za soba kilka odsłuchów głownie stereo wypożyczonego sprzętu a obecnie rozpocząlem
kompletowanie zestawu kina domowego 5.0 lub 5.1 .

Ale co tam od razu do rzeczy icon_wink.gif.
Szukam kabla optycznego do połączenia odtwarzacza bluray z amplitunerem kina domowego.
Kabel ten będzie przesyłał dzwięk pomiędzy CA 650 BD a CA 640 R.
Moge przeznaczyć na niego około 400 pln.
Czy moglibyście polecić mi jakiś sklep internetowy lub stacjonarny (Poznań) w którym zakupie taki kabelek lub może jakiś konkretny model od razu....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem aż 400zł na kabelek coaxialny czy optyczny w takim systemie to trochę za dużo - myślę, że dobry, markowy można kupić za mniejsze pieniądze co do sklepów to poleciłbym:
Koris - www.koris.pl, stacjonarnie w Poznaniu na Dąbrowskiego 40, często tam zagladam, bardzo miła obsługa, doradzą i nie wciskają najdroższego towaru (na stronie nie ma calości towaru jaki oferują)
Audiostrefa - www.audiostrefa.pl, ul. Głogowska 122, kupowałem słuchawki i wypożyczałem kabel do odsłuchów za kaucją - bezproblemowy zwrot (kupiłem jednak w Korisie)

są jeszcze Top Hi-Fi na Garbarach (www.tophifi.pl), Salon Denona w Starym Browarze, Intrada na Szewskiej, Audioplaza na Krzyżowej (www.audioplaza.pl) ale co do ich oferty kabli optycznych to nie mam pojęcia

PS na pewno są jeszcze jakieś, ale jakoś nie mogę sobie teraz przypomnieć
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...