Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w kinie domowym!! pliss!!


gool

Recommended Posts

Czesc wszystkim zamierzam kupic zestaw kina domowego do pokoju 9m2 mianowicie takie
Amplituner - HARMAN/KARDON AVR 245
glosniki - JBL MOVIE 2 E60+E10+EC25+E150
dvd- Harman/Kardon DVD-27
caly zestaw bedzie mnie kosztowac okolo 6.600zl
wiem ze pokoj jest maly i ciezko cos wybrac ale macie jakies pomysly za ta kwote jestem w tym
zielony a chciałbym miec naprawde dobre brzmienie jak i w muzyce i w kinie...prosze o pomoc!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ty to ustawisz w tym pokoju, czy to będzie tylko pokój do KD, czy też będzie spełniał funkcje użytkowe? Następna sprawa, po co Tobie te JBL, daj sobie z nimi spokój . Harman jest O.K. Nie jestem fanem KD, mam taki pokój jak ty, i służy mi jako sypialnia. Jest tam łóżko, telewizor 21 cali, miniwieża Hitachi 2x20 wat ,jakaś szafka i koniec. Moja rada, zmień trochę kaliber, bo filmy będziesz oglądał cichutko, a muzy też nie podkręcisz, przez odbicia muza będzie bardzo zniekształcona. Ograniczyłbym się do stereo z wykorzystaniem np. H/K 3480 (1600 zł), to amplituner stereo, ale posiada coś co nazywa się VMax. W mojej opinii, jest to najlepiej działający system kreowania wirtualnej przestrzeni z dwóch kolumn, osiągalny na rynku. Do H/K możesz podłączyć też subwoofer, jak zabraknie Tobie basowych wrażeń. Przy sub-ie, możesz zrezygnować z dużych przodów, zastosować monitory na stendach i jeszcze trochę zaoszczędzisz kasy. No ale to jest moja opinia, Ty zrobisz jak chcesz. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko moja propozycja ktos mi podpowiedzial mam jeszce jedno pytanko o tv LCD Full HD chodzi mi o wielkosc Tv jaki moze byc do takiego pokoju ja mam dosc wysoki pokoj mam zalozona antresore nad sufitem wiec dol caly jest praktycznie wolny slyszalem ze sharpy sa niezle czy mozezecie cos o tym powiedziec jaki mozna tv wcianac w taki pokoj??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś w tej mojej sypialni 32", to był szok, zupełnie jak w kinie! Mniejszych Full-HD jak 37" i tak nie ma więc, wyboru specjalnego nie masz. niezły model ma Samsung za jakieś 5500 do 6000 zł. Jak chcesz wydać więcej, polecam wydać je na JVC, nie ma obecnie lepszych LCD-ków. Poszukaj w internecie. Pozdro.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...