Skocz do zawartości

Kolumny B&W DM 603 warte tej ceny ?


spinacz

Recommended Posts

Naprawdę nikt nic nie wie na ten temat?

To może przy okazji dołączę pytanie dotyczące połączenia ze sobą rotela RA 02 oraz rotela RCD 02, Jakimi kablami to zrobić ? Czy jest to kosztowne ? Może jakieś propozycje... Jeśli byście mi pomogli to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



"BARDZO DYNAMICZNE O NISKIM STONOWANYM BRZMIENIU!"
Jeśli jest tak, jak pisze sprzedający - to tylko lepiej dla Rotela, który jest dość "jasny" w brzmieniu. Dowiedz się, czy trudno te B&W napędzic???
Rotele spiąłbym czymś w rodzaju Resona (żeby je trochę "przymuliło":). Ale może się mylę? Reson to stary drut...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

z rotelm nalepiej zagrają kolumny Kef-a. osobiście nie przepadam za kolumnami B&W. rozglądnij się za modelami Q5, Q7 i zrób osłuchy i wtedy sam się przekonasz icon_smile.gif

http://allegro.pl/item964917338_kef_q_5_q5...y_jak_nowe.html

a co chodzi o kable to musisz się określić cenowo ile chcesz wydać to wtedy coś poradzimy icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiękuję za odpowiedzi, a może macie jeszcze jakieś propozycje? Podobno te KEF-y iQ5 kosztują w sklepie ok 1000zł za sztukę, czy te które zaproponowałeś nie są troszkę za drogie? Pisałem do tego chłopaka i mówi że opuści max 100zł więc i tak zostaje 1850zł. Fajnie gdybym się wyrobił w granicach 1500 bo wiadomo że muszę jeszcze dokupić kable.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze podepnę pod temat.

Mianowicie jaki kabel mam kupić żeby połączyć ze sobą rotela ra-02 z rotelem rcd-02. Wzmacniacz już do mnie dotarł czekam jeszcze na cd. To może odrazu jakie kable mam dokupić żeby połączyć do tych klocków dvd a to żeby podłączyć z telewizorem lcd, chyba to ostatnie to kabel HDMI, tak ?icon_smile.gif Jestem laikiem więc wybaczcie że was tak męcze, ale wiem że wy się na tym dobrze znacie i nie chciałbym wyrzucać pieniędzy na coś co jest gorsze . Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenia w twoim zestawie będą bardzo proste:
wzmak - CD: 2RCA-2RCA
wzmak - DVD: 2RCA-2RCA
DVD - TV: HDMI
w sumie to tyle. Możesz jeszcze podłączyć sobie TV do wzmaka 2RCA-2RCA, żeby mieć dźwięk przez kolumny.

Co do modeli kabli to HDMI to ważne, żeby był solidny, z jakimś ekranowaniem i tyle. Nie ma co szaleć, spokojnie 70-100zł/1m wystarczy. Odnośnie kabelków 2RCA to tutaj pole do popisu jest znacznie większe, bo one mogą robić różnicę (nie musisz jej słyszeć, ale może tak być, że usłyszysz), więc nie da się tak naprawdę jednoznacznie polecić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie mi coś wybrać do Rotela Ra-02 jakieś podłogowe kolumny z ładnym głębokim basem ale również czystymi wysokimi tonami no i oczywiście żeby rotel się nie męczył przy nich... Cena niech będzie do 2000zł icon_wink.gif Pomieszczenie ok 20m2 ... Wolałbym używane kolumny- myślę że wtedy będą z wyższej półki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotel udźwignie te Bowersy!
Poza tym możesz też rozejrzeć się za podłogowymi kolumnami Acoustic Energy...

Spinacz,
nie dopisuj ciągle nowych swoich postów jeden po drugim, tylko użyj funkcji EDYTUJ by uzupełnić swoją wypowiedź!
Zresztą podobna uwaga dotyczyła tworzenia przez Ciebie nowych wątków, zamiast kontynuować stary!
Kolejnego ostrzeżenia nie będzie icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...