Skocz do zawartości

Panasonic pod PC


bananqrox

Recommended Posts

Witam. otóż chciałem podłączyć kino domowe pod PC'ta lecz nie bardzo wiem jak, po podloczeniu pod AUX graja mi tylko 2 z 6 głośników.
Kino domowe to Panasonic SA-HT870, są tam wejscia: AUX, TV AUDIO IN, VCR AUDIO IN,LINE OUT , COMPONENT VIDEO OUT. Są 2 głosniki FRONT, 2 SURROUND, 1 CENTER i subwoofer. Do PC'ta mam 6 wejść. 2x zielone, niebieskie, czarne, 2x różowe. Karta dźwiękowa: Realtek HD Audio Output vr. 5.1.
Mam nadzieje że mi pomożecie bez zmieniania karty dźwiękowej. Z góry dziękuje za odpowiedzi:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladam ,ze karta dzwiekowa ma tylko wyjscie liniowe, sygnal moze pojsc sobie w pieciu glosnikach,ale w kazdym bedzie to samo,tak? A przy wyjsciu cyfrowym juz mozna to ladnie podzielic?
A i jeszcze jedno mnie zastanawia, natknalem sie przegladajac amplitunery, nawet z nizszej polki np.w tym zestawie
http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowe...html#content_3c
maja "dmport ", ktore umozliwia podlaczenie przez wi-fi, czy ktos sie orientuje jak to dziala?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Mam tego samego Panasonica i oczywiście ten sam problem.

Niestety, ale musze cię zmartwić - ten sprzęt ma wejście analogowe stereo i koniec bajki... Jest pewna opcja - powpinać się w ten 25-ciożyłowy kabel, dojść którymi żyłami leci sygnał do głośników i wpiąć się "na krótko", ale to będzie mega prowizorka...

Wiem, że w opcjach dało się jakoś ustawić "udawany" dźwięk 3D, czyli, że grały dodatkowo głośniki satelitarne tylne i środkowy, ale to nadal nie będzie to... Sęk w tym, że TV nie mam w pokoju, a to menu było chyba dostępne z poziomu menu ekranowego... A nie chce mi się calego sprzętu rozplątywać i przestawiać tylko po to, by sprawdzić co z tylnymi glosnikami, jak i tak wiem, że nie będzie efektu 3D...

Co za debil zaprojektował zestaw głośników 5.1, który prawdziwe 5.1 wykorzystuje tylko przy odtwarzaniu DVD...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...