Skocz do zawartości

wzmacniacz do dali 505


Leszek

Recommended Posts

Posiadam głośniki dali 505, cd yamaha 497, amplituner yamaha 1065 i to nie jest to poszukuję albo dobrego wzmacniacza do poukładanego brzmienia lub zakup innych głośników słucham rocka, jazzu, popu - pomocy (w specjalistycznych sklepach jedni mówią że to super kultowe głośniki i trzeba kupic do stereo dobry wzmacniacz inni aby wymienić głośniki)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam 505 tylko ich piewowzór 104 i grają u mnie do dziś ze wzmacniaczem/procesorem kina Yamaha DSP-A 590 i kablach Voice Craft. Piszę wzmacniacz/procesor bo do ówczesnego modelu A-590 dołożono kilka końcówek i powstał DSP-A590. W każdym razie gdy zestaw stał w moim pokoju to były w nim kable Van den Hull`a Clerwater. Nie narzekałem na dźwięk z tego zestawu i dlatego wstawiłem do pokoju syna niż go sprzedawać(nich się chłopak "wychowuje muzycznie" na dobrym sprzęcie a nie jakimś bumboksie). Dlatego do napędu tych 505 polecałbym jakąś stereofoniczną Yamah`ę z tych nowych modeli choć nie wiem czy nie lepiej poszukać jakiegoś starszego modelu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ładnych kilka lat temu posiadałem kolumny dali 505 i byłem z nich bardzo zadowolony. początkowo grały podłączone pod denona i było naprawdę udanie. następnie wymieniłem wzmacniacz na coplanda (csa 8, csa14) i również było ok. do dziś grają u mojego kolegi podłączone do yamahę i z tego co wiem nie narzeka icon_smile.gif

reasumując są to kolumny na tyle uniwersalne że potrafią bardzo dobrze zagrać z większością elektroniki.

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...