Skocz do zawartości

Jaki subwoofer? Koda SW-1000 v.2 vs Taga TSW-150


makkam121

Recommended Posts

Witam
Szukam właśnie jakiegoś subwoofera, który zagra jak najlepiej z kolumnami 5.0 Koda AV 702 v.2/3 lub Taga TAV 606. Myślałem na początku o Koda SW 1000 v.2 ale myślę sobie, że może i z Tagi by dało się coś wybrać (np. jak w tytule tematu). A może inne modele lub nawet marki?...Serdecznie proszę o opinie na temat subków wymienionych i nie tylko.
Pozdrawiam
makkam121
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem suba Kody SW1000 (wersja pierwsza), podłączony był najpierw do ampka bez regulacji odcięcia teraz do AV z pełna kalibracją, działa niezawodnie od 5 lat, zakres regulacji spory
jestem zwolennikiem basu niemęczacego - tylko w kinie, wchodzacego kiedy wymaga tego akcja a nie buczącego nieustannie i tutaj ten sub mi pasuje, w przypadku niedoboru basu można go "podkręcić"
minus po latach użytkowania - brak funkcji samowyłaczania i włączaniu przy obecności/braku sygnału, teraz trzeba go włączać ręcznie a po seansie pamiętać, żeby wyłączyć icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W muzyce w sumie też się sprawdza, używałem go z Kefami Q4, które basem nie grzeszą i się to fajnie uzupełniało, byle nie przesadzic z głośnością basu i częstotliwościa odcięcia
naprawde super za to zabrzmiało jak zrobiłem sobie zestaw sub-sat tzn podłączyłem surroundy na przód i włączyłem subka, basik ładnie je uzupełniał i się nie ciągnął - gwóźdź programu tutaj to znów odpowiednia kalibracja suba i amplitunera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm audiofilem nie jestem (tak a propos wstępu do nowego Audio icon_smile.gif ), nie prowadziłem jakis porównawczych odsłuchów; dźwięk po podłączeniu suba "wypełnił" się od dołu, bas był obecny ale nie nachalny (nie przesadzałem z głośnością suba), czaił sie gdzieś tam - wydaje mi się, że był taki troche luźniejszy, w miarę głęboki
po prostu taki "fizjologiczny" i miły dla ucha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...