Skocz do zawartości

Yamaha rxv465 i sony dav dz 680


tomek3361

Recommended Posts

Witam jak wiekszosc z Was zaczynam podobnie, jestem nowy na forum itd. Zakupilem sprzet jak powyzej lecz ze wzgledu na to iz nie jestem specem w tej dziedzinie a glownie opieralem sie na opiniach znalezionych w necie popelnilem kilka bledow, ktore teraz chicalbym w jakis sposob zminimalizowac i uzyskac odsluch z tego sprzetu zadawalajacy bo chyba juz o doskonalym moge zapomniec (jestem rozczarowany jakoscia, jak na razie, byc moze cos pokopalem w ustawieniach i w tym jest problem) zestaw sony zawiera subwoofer lecz jest on pasywny i przy podlaczeniu przez yamahe niestety nie gra. Prosze wiec o pomoc w skonfigurowaniu tego sprzetu i porade co do suba czy kupowac wzmacniacz czy aktywnego, rzecz jasna nie chcialbym wywalac kolejnej duzej kasy bo obawiam sie zeby nie wpasc w spirale niekonczacych sie wydakow. Zalezy mi glownie na muzyce, filmy nie sa az tak bardzo istotne 80/20 muzyka/film. Dziekuje z gory za pomoc. Tomek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...