Skocz do zawartości

Kupiłem sobie płytkę!


Bert

Recommended Posts

Mi ostatnio udało się wyrwać 3 płytki Metalliki (Load, ReLoad i St. Anger) za skromne 50 zł. Płyty oczywiście nowe w folii. W swojej kolekcji posiadam 25 oryginalnych cd-ków i powolutku staram się zwiększać swoją kolekcję. Najładniejszą pozycją w mojej kolekcji niewątpliwie jest sprezentowane mi przez dziewczynę empikowe wydanie Chopina (To co najpiękniejsze - The Very Best of Chopin dwupłytowe wydanie pokryte 24-karatowym złotem)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam pytanie dla osób obeznanych widzę na allegro coś jak tzw gold collection
http://allegro.pl/genesis-gold-collection-...3716150589.html
http://allegro.pl/john-lennon-gold-collect...3716149145.html
http://allegro.pl/jimi-hendrix-gold-collec...3716149183.html

Czy warto się w to pchać? Bo tanie to bardzo, ale nie wiem jak z jakością, niech ktoś pomoże.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "hologram " taki nie ZAIKS-owy, może reprezentuje jakis chiński zaiks z tajnego kantonu icon_wink.gif Mam Pink Floydów The best gdzie są utwory z dark side of the moon, tylko ...w innej kolejności, wymyślił to zaiks ( jest hologram 3D) może była jakaś luka z prawami autorskimi po np. 25 latach i wydali za grosze-gra dobrze. Z 10-13 lat temu jakaś inna firma w kraju też z dziwnym hologramem wydawała płyty CD oryginalne jednak już ok. 20 lat po premierze i było to wtedy legalne. Policja łapała tych co z łóżek polowych sprzedawali piraty na giełdzie elektronicznej na łks-ie i bazarkach, to były premiery;).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Heart and Soul- polscy muzycy wzięli na warsztat kilka utworów Joy Division. REWELACJA!. Bardziej elektronicznie niż oryginał, taka trochę ściana dźwięku, ale dla mnie to cud miód i orzeszki. Dla takiego starszego gościa jak ja wychowanego na Joy Division, The Cure, Bauhaus, Killing Joke a z polskich Made in Poland, Variete, Madame czy 1984 to pozycja obowiązkowa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Jako, że luty i marzec to miesiące, w których moja rodzina ma urodziny, to postanowiłem podarować im po 2 płytki.

Kupiłem, więc Ira - 9, The Cranberries - The Stars, Obywatel GC, System of A down - hypnotize i toxicity, Azyl P - życie na topie - 83-88, In-Grid - Lounge Musique. Dla siebie trochę klasyki Vivaldi - Słynne Koncerty i Beethoven - Moonlight Sonata.

Całość zakupiona za 90 złotych, płytki oczywiście nowe w folii, bo nie mam zaufania do używek na allegro.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Sorryboys- Vulcano. Skuszony zachwytami krytyków kupiłem i wielkie rozczarowanie. Takie pitolenie co wpada jednym uchem drugim wypada.Muzyka dla gospodyń domowych przy prasowaniu icon_smile.gif .Juz drugi raz naciąłem się na kupno płyty po przeczytaniu recenzji w branżowej prasie.Pierwszy to Mr.Misio Arka Jakubika.Aktor świetny ale muzyka to rzępolenie.Ktoś w audio na pisał,że to punk rock.Nie chcę być niegrzeczny,ale to przy dobrym starym punku( The Clash,The Buzzcocks, Tke Ramones czy Kryzys,KSU lub Dezeter) nigdy nawet nie leżało na półce icon_smile.gif .Wniosek- trzeba słuchać przed zakupem a nie brać w ciemno.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Miłośnikom Pink Floyd polecam pięknie wydaną, w formie starej książki z ilustracjami, płytę Davida Gilmoura " On an Islands" . Aż miło pooglądać takie wydawnictwo przy muzyce ( z flc, tak nie da rady icon_wink.gif ). Świetna jak u Floydów realizacja. Miłą ciekawostką jest udział Leszka Możdżera za pianinem .
Drugą, równie ciekawą płyta jest Faith no more, polecam mniej znane niż Epic i Easy, utwory Evidence, Ashes to Ashes, Stripsearch .

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...