Skocz do zawartości

Kupiłem sobie płytkę!


Bert

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kupiłem sobie płytkę Nicklasa Barkera z Anekdoten. Fajny soundtrack. Filmu nie widziałem.

Barker (dawniej Berg) porzucił swą gitarę kosztem melotronu, którego jest tutaj naprawdę dużo. Tak właściwie, to cała płyta jest zalana melotronem. Ubóstwiam ten instrument, więc całość dość szybko wpadła mi w ucho. Niby nic wielkiego, ale słucha się tego przyjemnie. Przyjemność jest przecież najważniejsza, gdy o słuchanie muzyki chodzi, prawda? Bembergowanie bembergiem w berg... Nicklas Berg!

https://www.youtube.com/watch?v=hVHEok92dQo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

DSC01446.jpg

Zakupiłem ostatnio dwie czarne płyty.1.Budka Suflera -1974-1984r.wydanie Polskich nagrań.2.Stevie Ray Vaughan.wydanie Epic.

Płytę Budki można sobie darowac...dzwięk jak ze słabego mp.3.Przeciwieństwem pierwszej płyty jest druga.Przyjemnie się jej słucha,piękny dynamiczny dzwięk.Również okładki sa na różnym poziomie.Ciekawe dlaczego jest taka róznica w tych wydaniach.Pare dni temu kupiłem też płytę Nalepa,wydanie dwupłytowe.Wydanie Polskich Nagran.Jakość jest trochę lepsza jak Budki Suflera ale to nie to.
Polskie Nagrania u mnie podpadły i niestety narazie nic nie kupię z tej wytwórni..a szkoda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...