Skocz do zawartości

Kupiłem sobie płytkę!


Bert

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dzis zanabylem 3 plyty

Terminal "tree of life"
http://www.empik.com/tree-of-lie-muzyka,prod52110218,p
bardzo dobra i dobrze brzmiaca polska plyta (gitarowa) a la dream Theater
za kazdym razem slucha sie coraz lepiej...

Natu+Envee "Maupka comes home"
http://www.empik.com/maupka-comes-home-muzyka,prod2760006,p
jedna z siost Sistars, plytka rnb, fajne aranze, bardziej zyciowa niz solowa plyta siostry Pauliny...

Wlodek Pawlik "Grand piano"
http://www.empik.com/grand-piano-muzyka,prod7730023,p
musze sie jeszcze przekonac....




Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczny Przyjacielu!

Płytę "Italia" otrzymałem do posłuchania od mojego serdecznego kolegi. Podczas odsłuchu okazało się, że realizator wychodził sobie na papieroska - powiedzmy szczerze - na fajkę, zamiast pilnować konsolety. Pomimo faktu, że płyta muzycznie w sumie OK - nie da się tego słuchać!

Dramat!

Dla realizatora - za karę - trzydzieści lat słuchania Mandaryny i C.C. Catch!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Sanczo jak przesłuchasz Zeppów ,to napisz jak zrealizoway jest ten winyl.
Miałem go jeszcze z 15 lat temu i było raczej słabo ale miałem wtedy mało "wypasionego gramiaka" jakiegoś Duala ,więc może dlatego,
dzisiaj mam sprzęt trochę lepszy, może ocenił bym inaczej ?
Posiadam tę płytę na CD ,wydanie japońskie ....... pozytywnie oceniam realizacje ...ale tylko na słuchawkach icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj popołudniowe zakupy w empiku zagwarantowały mi:
3 płytową składankę - tworzoną oraz polecana przez Marka Wiernika
smooth jazz po polsku
oraz
jazzowanie w stylu Możdżera

Lesłąw Możdżer - sextet
Nagrania z 1996 r. w wyjątkowym składzie: Piotr Wojtasik (trąbka, flugelhorn), Adam Pierończyk i Maciej Sikała (saksofony), Lesław Możdżer (fortepian), Adam Kowalewski (bas) i Jacek Olter (perkusja).

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend kupilem sobie CD Diana Krall - "The Look Of Love"

Fono mysle ze nie jestem miarodajnym recenzentem jako ze malo osluchany jestem a i sprzet kiepski. W mojej ocenie wyglada to tak:
Jak na plyte koncertowa mysle ze jest calkiem niezle mam tez Deep Purple koncertowa i tam jest gorzej. Jest kilka momentow ze ciezko sie slucha ale ogolnie ok. W porownaniu z polskimi wydaniami nawet studyjnymi jest duzo lepsza icon_biggrin.gif nie wiem jak wypadla by na lepszym sprzecie, mysle ze iz wiecej sprzet przekazuje szczegolow tym bedzie gorzej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Bert !! icon_smile.gif

Mam podobnie, tyle, że zamówiłem płyty przez net
Być może dziś będzie przesyłka icon_smile.gif .. zamówiłem kilka banalnych tytułów za grosze icon_smile.gif Ale zauważyłem, że w domu panuje tak różnorodny styl słuchania muzyki oraz jego typów, że trzeba być gotowym na wszystko icon_smile.gif

Alleeeeeeeeeeeeeeeeeee - przebiłem Ciebie w ilości icon_smile.gif 7sztuk icon_wink.gif

icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

szczegóły niebawem icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Gawliński "Kalejdoskop" ,pożyczony od kolegi w celu przesłuchania ,na szczęście nie kupiłem icon_confused.gif
Z dokonań Wilków jak i Roberta Gawlińskiego cenię tylko dwie płyty " pierwszą i z rozpędu drugą chociaż ona "szła"
już w kierunku komercji.
Co można napisać o tej płycie :z pozytywów chyba to ,że jest dobrze zrealizowana chociaż wg. mnie tak jak wiekszość
współczesnych produkcji "przesterowana" ,warstwa muzyczna na niezłym poziomie.
Warstwa tekstowa oraz wykonanie ,słabo ,jeżeli Robert sam pisał te teksty a wszystko na to wskazuje to nastapił drastyczny
spadek formy ,ociera się to momentami o grafomaństwo .Niestety jest to bolączka większości polskich wokalistów ,którym się
wydaje ,że potrafią pisać dobre teksty bo tylko w ten sposób mogą pokazać i przekazać swoje uczucia a wystarczy oprzeć się
na pracy zawodowych tekściarzy i poetów o ile tacy jeszcze istnieją .
W sumie pozycja dla zwolenników talentu Roberta ,można też słuchać w samochodzie o ile potrakuje się to po "całości"
nie wgłębiając się w "warstwę tekstową".

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reprezentant poznańskich ulic w najwyższej formie... Rychu Peja SoLUfka - "Na serio". Bardzo dobry album, pokazuje, że płyty hip-hopowe nie muszą mówić tylko i wyłącznie o biedzie i wszystkim co najgorsze. Peja nagrał sporo uczuciowych kawałków, szczerze mówiąc zdziwiłem się słuchając płytki w całosci pierwszy raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Farinelli ,ostatni kastrat" muzyka do filmu z przepięknie zmiksowanym głosem Ewy Małas-Godlewskiej /sopran liryczno-koloraturowy/
oraz amerykańskiego kontratenora Dereka Lee Ragina.
Dzisiaj przyszła ,czy raczej przyleciała ze Stanów więc nie mogłem sie oprzeć i wrzuciłem do playerka.
Jako,że pora póżna to na słuchawkach i wzm. słuchawkowym a jutro z rańca przyfuluje na kolumnach.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie miałem takiego szczęscia w MM przy alei Krakowskiej kupiłem wczoraj album The CURE - "The head on the door". Nie dosć, że super materiał muzyczny, to jeszcze wydanie japońskie i w dodatku za pół ceny (na wkładce jest cena 2800JPY <ok. 100zł>, a ja zapłaciełm 55zł) icon_razz.gif Więcej takich okazji w sklepie "nie dla idiotów" proszę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...