Bert

Kupiłem sobie płytkę!

264 postów w tym temacie
Album "Trzeszcząca Płyta" , utwory z lat 1934-1945 w wersjach oryginalnych, nagrywane z winyli.
Warto mieć w swojej kolekcji takie stare i ciepłe dla ucha utwory.

Nareszcie dotarły do mnie winyle zamówione w pażdzierniku !!.Crossroads 2013 r.Wydanie czteropłytowe oraz Dire Straits&Marc Knopfler.Wydanie dwupłytowe.Będzie co słuchać przez święta.

DSC01446.jpg

Kupiłem sobie płytkę Nicklasa Barkera z Anekdoten. Fajny soundtrack. Filmu nie widziałem.

Barker (dawniej Berg) porzucił swą gitarę kosztem melotronu, którego jest tutaj naprawdę dużo. Tak właściwie, to cała płyta jest zalana melotronem. Ubóstwiam ten instrument, więc całość dość szybko wpadła mi w ucho. Niby nic wielkiego, ale słucha się tego przyjemnie. Przyjemność jest przecież najważniejsza, gdy o słuchanie muzyki chodzi, prawda? Bembergowanie bembergiem w berg... Nicklas Berg!

https://www.youtube.com/watch?v=hVHEok92dQo

Ja w tym tygodniu zgarnąłem jakieś 40cd icon_smile.gif z najfajniejszych to Peter Gabriel 4 w mini lp Japan, Police w shm-cd z najlepszymi przebojami, Lenny i ulubiona "5" a oprócz tego kilka winyli w tym limitowany numerowany 180g kaliber44 icon_smile.gif w wolnej wrzuce jakieś fotki icon_wink.gif

DSC01446.jpg

Zakupiłem ostatnio dwie czarne płyty.1.Budka Suflera -1974-1984r.wydanie Polskich nagrań.2.Stevie Ray Vaughan.wydanie Epic.

Płytę Budki można sobie darowac...dzwięk jak ze słabego mp.3.Przeciwieństwem pierwszej płyty jest druga.Przyjemnie się jej słucha,piękny dynamiczny dzwięk.Również okładki sa na różnym poziomie.Ciekawe dlaczego jest taka róznica w tych wydaniach.Pare dni temu kupiłem też płytę Nalepa,wydanie dwupłytowe.Wydanie Polskich Nagran.Jakość jest trochę lepsza jak Budki Suflera ale to nie to.
Polskie Nagrania u mnie podpadły i niestety narazie nic nie kupię z tej wytwórni..a szkoda.

Płyta "Shaman" Carlosa Santany - z 2002r. to moim zdaniem szczególnie udane wydawnictwo. To połączenie rytmów latynowskich z rockiem i wirtuozerią rzeczonego gitarzysty. Muzyka inspirująca, inteligentna.
Można za psie pieniądze kupić na allegro.

Youtube: LINK

DSC01446.jpg

Stanisław Soyka & Roger Berg Big Band, Swing Revisited
Całkiem ciekawa pozycja i ten szeroki skład icon_smile.gif
A teraz najlepsze : w pewnej sieci discount z owadem w logo za 9.99 PLN icon_smile.gif

Moim najnowszym zakupem jest płyta polskiego artysty Palucha- "Ostatni krzyk osiedla". :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się