Skocz do zawartości

Kupiłem sobie płytkę!


Bert

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
Ja ostatnio dostałam w prezencie płytkę Johna Newmana , bo uwielbiam tego gościa i muzykę, którą robi, płyta bardzo mi sie podoba, nie wszystkie kawałki znałam, ale wszystkie sa bezwzględnie bardzo dobre:)

____________________
Wpuszczamy tylko niskie ceny na nasze strony. http://www.ogrodwalczaka.vum.pl Sprawdź!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Najnowszy mój nabytek to Killer Be Killed. Fenomenalna niecka grupa groovemetalowa icon_smile.gif Z feerii inspiracji, które noszą w sobie wszyscy czterej członkowie Killer Be Killed, udało się im poskładać fascynującą całość.

____________________
Masz ze sobą duże torby http://mietowyzielony.blog.se/ wchodź na naszą stronę!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metronomy- Love Letters. Takiego rzępolenia i takich jęków śpiewaka dawno nie słyszałem. Kupiłem ta płytke po lekturze recenzji w audio. Nie wiem w którym miejscu autor słyszał tam lata 80 te i new romantic. Widocznie słuchaliśmy innego new romantic w latch 80-tych. Natomiast druga płyta pozytywne zaskoczenie. Emmanuelle Seigner Distant Lover.Aktoreczka srednia ale płytka super. Może nie ma mocnego głosu ale muzyka fajna. Trochę The Stranglers, troche Blondie, miejscami New Order. Polecam do słuchania na luzie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Trzy płyty,trochę z sentymentu bo kiedyś za dzieciaka tego słuchałem.
1.Marek Biliński The best po remasteringu.Nigdy nie byłem fanem elektronicznego nudziarstwa typu Tengerine Dream czy Klaus Schulze ( wyjątek to Kraftwerk), ale Bilińskiego kupiłem, żeby sobie przypomnieć.Powiem w krótkich żołnierskich słowach-lipa.
2.Perfect biała płyta, lepiej oparła się upływowi lat,pozytywne zaskoczenie
3.Brygada Kryzys koncert w Trójce- moja młodość i moja muzyka,choć tu wypadli średnio,no i płyta nagrana jakoś tak na "świszcząco".Niemniej jednak łza się w oku kręci icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kolejna retro perełka wygrzebana na alledrogo."Techno Terror" Max i Kelner.Płyta chyba z przekory i dla żartu popełniona przez legendy polskiej alternatywy Roberta Maxa Brylewskiego( Kryzys,Brygada Kryzys,Deadlock,Tilt,Izrael,Armia,Ziggi Piggi) i Pawła Kelnera Rozwadowskiego(Deuter,Izrael).Chyba pierwsza polska płyta zrobiona tak syntetycznie zanim jeszcze ktoś słyszał o Prodigy.Takie transowe granie z życiowymi tekstami.Dla kolekcjonerów ciekawostek związanych z nową falą początku lat 80-tych.
A druga płytka to niestety rozczarowanie mimo ,że jest to jeden z moich ulubionych wykonawców.Nowa płyta Komet "Paso Fino".Aranżacyjnie postęp, ale płyta nijaka,słodka,popowa.Zero kawałków wpadających na dłużej w ucho.Można lubić bądź nie manierę wokalną Lesława ,ale dawna Partia czy starsze płyty Komet miały to coś, ten klima,to brzmienie takie trochę oldskulowe.A ta niestety w moim odczuciu jest cienka.Szkoda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric Clapton & Friends "The Breeze: An Apprecation of JJ Cale". Mniej więcej rok po śmierci JJ Cale'a ukazała się płyta nagrana z inicjatywy Erica Claptona, który do współpracy zaprosił min. Toma Petty'ego, Marka Knopflera i Johna Mayera. Płyta składa się z coverów JJ Cale'a.
TO jest Clapton jakiego lubię. Polecam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno nowej płytki z ulubioną muzyką jest przeżyciem dla pasjonatów porównywalnym z kupnem nowego samochodu czy mieszkania. Swoją drogą, dzięki kupnie przez internet [url="http://let******************[/url] kwitnie w najlepsze. I bardzo dobrze! Edytowano przez muzyczny_gość
proszę aby czytać regulamin, koljny taki wpis bedzie kasowany
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...