Skocz do zawartości

Jak podłączyć, żeby działało. ?


Recommended Posts

Witam.

Otóż od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Tuby samochodowej z głośnikiem Pioneer Tsw307D4 i wzmaka Magnat classic 360. Otóż chciałbym sobie tak podłączyć, żeby mi to grało w domu z komputerem. Kumpel miał takie coś tylko zamiast przetwornicy miał akumulator samochodowy. Moje pytanie. Co bardziej się opłaca kupić, taki akumulator, czy może przetwornice, jak już to jaką ? albo może macie pomysł żeby coś innego . Tylko proszę o konkrety, nie mam zbytnio wiedzy na ten temat więc proszę o jasne odpowiedzi.

Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie kupić akumulator samochodowy, ale są dwa względy przez, które ten pomysł nie jest zbyt dobry:
a) z czego będziesz go ładował??? Możesz sobie oczywiście podpinać prostownik (w sumie wielkościowo to wyjdzie jak przetwornica), ale to dość uciążliwe,
b) z akumulatora, jaki by nie był, zawsze unoszą się specyficzne-chemiczne opary, które w domu nie są raczej mile widziane.
Podsumowując jeśli chcesz mieć to w domu to musisz kupić sobie przetwornicę i to nie byle jaką. Powinna mieć przynajmniej ze 150-200W.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...