Skocz do zawartości

Mission 702E + jakis wzmacniacz


pinkol

Recommended Posts

Czesc wczystkim

Chcial bym zebyscie mi doradzili, zkupilem glosniki Mission 702E nie moge sie zdecydowac na wzmacniacz do nich.W sumie to moj pierwszy taki sprzet.
Pokój okolo 10m2 a w przyszkosci mozliwosc ze bedzie wiekszy.Muzyka to glownie hip hop,

a wiec mam na oku takie cos

- CAMBRIDGE AUDIO AZUR 540A V2
- DENON PMA-355UK
- NAD C370

Prosil bym o opinie i dobra rade co by najlepiej gralo z M 702E

jestem nowy wiec prosze o wyrozumialosc:)

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam wciąż te kolumny i mimo iz obecnie ich juz nie uzywam to moge pare słów napisać.
Napewno warto zrobić pare łatwych zabiegów typu wzmocnienie przedniej ścianki, wymiana kondensatorów w zwrotnicy, okablowania, wytłumienia.
Do hip hopu najlepiej będzie sie nadawał hk u mnie grał przez jakiś czas ze starym hk655, bas, dynamika potrafi zaskoczyć.

Najbardziej podobało mi sie połączenie 720e plus gainclon plus 333esd sony, muzyka rock, jazz

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Denon ma w miarę spokojne brzmienie i powinien bez problemu zagrać z Twoimi kolumnami.
A skoro słuchasz hiphopu to powinno być OK.
Moc wystarczająca, jest zdalne sterowanie i przedwzmacniacz gramofonowy (czyli możesz podpiąć gramofon, jak będzie taka potrzeba).
Jeżeli cena jest w okolicy 400zł za zadbany egzepmlarz to można kupić...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ,dzieki za odpowiedz.Jeden denon mi uciekl ale juz znalazlem drugi w bardzo dobrym stanie z pilotem( 100 GBP). Tylko teraz pojawil sie inny problem a mianowicie z glosnikiem jednym, a dokladniej ze skrzynia.Bo jak wiadomo 702e maja plastik z przodu i cos odkleil sie od reszty i brzęczy bardzo.Nie wiem za bardzo jak sie do tego zabrac (prawdopodobnie bedzie trzeba przykleic).Na razie wyktecilem wysoko i nisko tonowy glosnik i oblukalem co jest tam grane. Moze ma ktos jakis pomysl, albo posiadacze mission-a mieli tez takie sytuacje i jak zaradzili temu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...