Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie. Chce w najblizszym czasie kupic zewn karte dzwiekowa by polepszyc jakosc audio z laptopa, jeszcze nie podjalem decyzja jaka ( CREATIVE SOUND BLASTER AUDIGY 2 NX 2, CREATIVE SOUND BLASTER SURROUND 5.1 USB, CREATIVE SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS PCMCIA, CREATIVE X-FI, Sound Blaster 5.1 Live! External ????) mam natomiast pytania: czy bede slyszal szumy w glosnikach pochodzace z pracy talerzy hdd po podlaczeniu? od czego to zalezy- czy od polaczenia tj usb, pcmcia czy moze czegos innego? I czy taka karta bardzo obciaz proceros, jak bardzo? Chce podlaczyc pod glosniki 5.1 creative. Prosze o solidne merytoryczne odpowiedzi. Z gory dziekuje kazdemu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam co mam czyli Surround 5.1 USB. Karta super wyposażona (wyjścia stereo RCA, 5.1 jack, optyczne, wejście LINE i MIC), nie obciąża komputera (no chyba, że masz jakiś totalnie zamierzchły sprzęt (każdy lapek z Core 2 Duo ciągnie ją bez zmian na szybkości), dodatkowym atutem jest to, że możesz ją podłączyć do normalnego blaszaka (wykluczone w przypadku PCMCIA <w sumie można mieć port PCMCIA przez złącze PCI, ale kto to ma>).

Co do szumu z HDD, to nie odpowiem ci jednoznacznie, ale ja u siebie nie zanotowałem, żadnych niepokojących zakłóceń.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...