Skocz do zawartości

charczenie głośników Gigaworks pod PC


Recommended Posts

nie wiem czy tu można i PC, ale nie wiem już gdzie szukać pomocy. Mam taki problem, że tak charczą mi lekko głośniki w kompie, nieważne jaka głośność (gigaworks t40, karta dźwiękowa x-fi (ale bez niej też tak przycharcza)). Co to może być?
nie mam jak nagrać, bo nie mam kabla mini jack-mini jack :/

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy wtyk minijack prawidłowo kontaktuje - poruszaj wtykiem.
Najlepiej, jakbyś podłączył te głośniki pod inne źródło - odtwarzacz MP3, radioodtwarzacz czy inny sprzęt, a wtedy sprawdzisz czy czy to rzeczywiście wina głośników.

Jak ustawisz inny poziom głośności w Gigaworksach, to również jest trzeszczenie?
A może coś się dzieje z potencjometrem, a nie z kablem???

Pozdrawiam
PS. Przeniosłem ten temat do właściwego działu, czyli PC-Audio/...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem tego działu sory

uuu ale to pogmatwane się zrobiło... podłączyłem inne głośniki, też trzeszczą (na innym kompie nie, oczywiście w każdym przypadku ta sama piosenka), podłączyłem też gigaworksy pod komórkę i...... też charczą ale dużo mniej.

no to już nie wiem, xfi jest sprawna, to nie wiem co. podłączenie z płyty głównej daje ten sam efekt.

i jeszcze jedno ale może być nieprzydatne: na tej piosence akurat (Sade - The Moon and the Sky) charczy na itunsie strasznie, na media playerze mniej, ale z media playera inne piosenki charczą "normalnie".

myślę, że najpierw trzeba znaleść usterkę w pcie. I co? icon_biggrin.gif

p.s. nagrywałem kablem mini-jack - mini-jack i jakość taka kijowa, że nic nie słychać, dużo lepiej jak nagrałem kamerką, ale te trzeszczenia się nie nagrały (w sęsie, że ich nie słychać)
pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...