Skocz do zawartości

ONKYO 607 + Monitor Audio BR2 ???


lukasz79pulawy

Recommended Posts

Mam pokój 2,5 X 4 metry. Chciał bym kupić amplituner ONKYO 607 z kolumnami MONITOR AUDIO BR2.
Kolumny te będą mi tymczasowo służyć jako podstawowe STEREO głównie do muzyki ale czasami i do filmów DVD.
W przyszłości rozbudował bym to o kolumny MONITOR AUDIO BR5 i odtwarzacz BLUE RAY - po przeprowadzce do większego pokoju.

Jak sądzicie? Jak ten amplituner będzie grał z kolumnami MONITOR AUDIO BR2 w tym małym pokoiku?

Zależy mi na jakości a nie na mocy... (zamierzam do tego podpiąć na razie laptopa)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z tutejszych wyjadaczy powie Ci, że do odtwarzania muzyki CD służy odtwarzacz CD... icon_wink.gif

Jeśli odpowiada Ci dźwięk CD z odtwarzacza DVD, nie ma sensu dublować sprzętu.
Dla mnie jakość DVD jest o marginalnym znaczeniu, więc mam pierwszy z brzegu odtwarzacz DVD (Sony za 350 zł) do filmów i odtwarzacz CD do muzyki.

Posłuchaj obu kombinacji i podejmij decyzję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
To, że Oppo to wypasiony model i odtwarza wiele formatów: BR, DVD, DVD-Audio, SACD, HDCD i CD nie oznacza, że robi to lepiej od porządnych odtwarzaczy CD icon_razz.gif .
Jak mamy wydać 3500zł, to może się zdarzyć że lepszym wyjściem będzie zakup 2 klocków...
Podejrzewam, że w tej cenie lepiej może grać odtwarzacz CD za ok. 2500zł, a do tego za ok. 1000zł spokojnie kupisz niezły model odtwarzacza BR.

A często będzie tak, że wystarczy Ci odtwarzacz BR i średni model CDka - i mieścisz się w tysiącu (oczywiście CD-player jako uzywany).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...