Skocz do zawartości

Zestaw kina do 18 tys zł


sochanus

Recommended Posts

Ograniczony sens icon_smile.gif jaki ładny eufemizm na głupote.

Chciałem połączyć po cyfrowym złączu... wiec mowicie że jesli wybiore LG 570 i podepne to po hdmi pod Ampli to w gruncie rzeczy zagra to nie gorzej niz z wyzszej polki tez podpiety po cyfrowym ? obojetnie czy bedzie to CD czy BD

Avatar i jak znalazłeś odsłuch onkyo + denon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja szukalem Onkyo + Denon tylko kolega BEJ o ile sie nie myle icon_biggrin.gif Apropo jestem rowniez ciekaw jak koledze poszly odsluchy ... Czekam na info - napisz na GG icon_smile.gif

Ja tylko staram sie nakierowac i pomoc heh icon_smile.gif Roznica w dzwieku mimo wzystko bedzie nawet jak podlaczysz po HDMi ale rzeczywiscie niewielka. Natomiast na wejsciu analogowym (a tak zdecydowanie najlepiej podlaczyc sprzet do sluchania muzyki) roznice sa juz bardzo duze ... W tym ukladzie zdecydowanie lepiej wydac kase na dobry CD niz motac sie z kiepskim LG.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam

Dziś odsłuchałem kilka ampil i zdecydowałem sie na Onkyo 5007 z monitor audio rx6 i mysle ze jak dla mnie takie połączenie jet bardzo dzobre ale nie było to takie zwykłe podłączenie rx6 pod ampli.

moj zestaw zbodoje z nastepujacych elementow

Onkyo TX NR 5007
Monitor Audio RX 6
Monitor Audio RXFX
Monitor Audio RXLCR
Przetwornik C/A Heed Dactilus
SUB Rel T2 P - podlaczany pod frnty daje rx6 niesamowite brzmienie.

Okablowanie: Chord Epic Twin 2 x 2,5m
Chord Epic Twin 1,5m
Chord Chameleon Silver Plus 0,5 + Coaxial Techlink TsXs

minusem tego rozwiazania jet to ze nie mozna automatycznie ustawic systemu 5.1 gdyz sub nie jest podlaczony pod pre out tylko pod fronty ale dla tego brzmienia warto

PS: wkleiłem swojego posta z innego forum bo leń ze mnie:) ale chciałem sie podzielić
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam tylko jedną radę: najpierw posłuchaj dobrego stereo, takiego w okolicach 30k. To da ci pojęcie jak może grać sprzęt. Wtedy będziesz miał punkt odniesienia do dalszych poszukiwań. Bo najpierw trzeba wiedzieć do czego warto dążyć i gdzie są kompromisy i jak duże.

Ja początkowo napaliłem się na kino, a skończyło się na stereo. Ale nie w tym rzecz: chodzi mi o to, że żeby wybrać, trzeba najpierw wiedzieć jakie są możliwości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...