Skocz do zawartości

Dobry, używany odtwarzacz CD do 300PLN


ShadowArcher

Recommended Posts

Witam !

Noszę się z zamiarem zakupu odtwarzacza CD. Swoją poradą cierpliwie służył mi już kolega kaczor, ale uznałem, że warto posłuchać zdania szerszej grupy ludzi. Nie mam w sumie sprecyzowanych wymagań co do producenta, choć intensywnie sledzę oferty Yamahy na alle... Słucham przede wszystkim prog rocka i rocka, ale nie gardzę też innymi rodzajami muzyki. Nie wiem też, czy bardzo istotne są dodatkowe wyjścia (do czego ja je podłącze jak dopiero zaczynam zabawę z audio?)

Pozdrawiam
Paweł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja powyżej jednak mnie przeraża. Sprzęt jest zmasakrowany i w sumie nie wiadomo w jakim stanie są elementy wewnętrzne. Owszem głowica po wymianie, ale reszta... Poza tym renowacja front-panelu to kolejne 150/200 PLN. Dziękuję za pomoc, ale poproszę o coś w lepszym stanie, żebym mógł włączyć i używac bez konieczności dalszego kombinowania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już rozmawiałeś z kolegą Kaczorem to być może sam wspomniał o yamaszce cdx-930... A jeśli nie to ja wspomnę icon_wink.gif ... o ile yamahy cdx-1xxx są (powinny być) lepsze to jednak do 300zł ich nie znajdziesz ("trochę wątpliwe" - lepsze wyrażenie)... Ja zaś ostatnio kupiłem właśnie cdx-930 i jestem z niego zadowolony. Zapłaciłem jednak 400zł (były tańsze oferty) ale jednak możliwość odsłuchu i przetestowania sprzętu była dla mnie ważniejsza. No i pilocik był w komplecie icon_wink.gif ... Ogólnie trafiłem na stan jak nówka sztuka (w środku idealnie).

A co do samej gry. Poprawiła się scena w stosunku do poprzedniego i lepsza stereofonia. No i co najważniejsze laser jest w bardzo dobrym stanie i czyta wszystko bez zająknięcia. Więc nie żałuję ceny jaką dałem. Chodź jak piszę da się znaleźć taniej tego CDika (np: teraz jest uszkodzony za 200zł).

No i zaleta jego jest taka że jest ich więcej niż cdx-1xxx. Więc i łatwiej trafić.

Pozdrawiam!
Snajk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...