Skocz do zawartości

monitorowanie wejścia line in w komputerze


Recommended Posts

cześć, szukam programu, który po włączeniu będzie sobie gdzieś tam w rogu pulpitu i będzie wyświetlał poziom db wejścia line in.
Żebym nie musiał nagrywać, aby sprawdzić czy dźwięk będzie po nagraniu przesterowany, za cichy i czy w ogóle coś nagrywam icon_wink.gif
chodzi o to, żeby działał sobie w tle niczemu nie przeszkadzając, zamiast włączać jakiś rejestrator który w międzyczasie jeszcze mi pozapisuje na dysku miliard plików tymczasowych.
orietujecie się czy istnieje mój wymarzony program? icon_wink.gif

pzdr icon_wink.gif
a.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę?
możesz mi podać, w którym miejscu mogę ją włączyć, czy potrzebuję jakiś plug-in?
przeszukałem forum polskiego foobara i nie mogłem znaleźć informacji
pzdr icon_wink.gif
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim nie ma sensu go cytować w całości!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jakby,
kiedy mam podłączone cokolwiek pod line in i to włączę, to słyszę to normalnie w komputrze, ale chciałbym to jeszcze widzieć bez potrzeby odpalania nawet czegoś jak audacity albo cool edit. coś działającego sobie z boku jak, nie wiem, może zegar w viście z tym panelem z pogodą itp? (nie mam visty jakby co icon_wink.gif)
chciałbym przed nagraniem czegoś widzieć, czy będzie ok czy przesterowane, czy za cicho itp icon_wink.gif
pzdr
a. Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim nie ma sensu go cytować w całości!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...