Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!
Jestem nowym użytkownikiem, mam na imię Robert. Nie znam się za bardzo na sprzęcie stereo, ale od długiego już czasu słucham muzyki tylko z komputera poprzez głośniki CREATIVE MEGAWORKS 250D 2.1 THX + X -fi Extreme Music.
Teraz stanąłem przed dylematem, ponieważ remontuję sobie drugie mieszkanko i tam również chciałbym mieć dźwięk w miarę przyzwoitej jakości. Z tego względu, że drugie mieszkanko mam dość niewielkie, postanowiłem zminiaturyzować jeszcze bardziej moje audio. Dźwięk będzie przetwarzany poprzez laptopa i kartę x-fi notebook, bezprzewodowo. No i właśnie dochodzę do sedna sprawy, chcę zakupić głośniczki Gigaworks T3, ustawić je obok telewizora LCD 32"i traktować je jako sprzęcik do słuchania muzyki, oglądania TV, oraz filmów. Pytanie brzmi, czy te głośniki nie znikną mi w pokoju połączonym z kuchnią aneksem (28m2)??
Kanapę planuję ustawić na środku, przed telewizorem, więc odległość odsłuchowa, nie będzie duża, ale czy to wystarczy ?? Nie planuję słuchania muzyki na max...ale też niechciałbym aby przy większej głośności jakość dźwięku diametralnie się pogarszała. Czy takie głośniczki mógłbym potraktować także jako takie nie najmocniejsze kino domowe 2.1??
Bardzo by mi zależało na jakichś sugestiach z Waszej strony. Kończę już remont i chciałbym sobie tak właśnie to wszystko urządzić.
Robert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...