Skocz do zawartości

Jaki wzmacnaicz pod stereo JBL E60


SzaryE156

Recommended Posts

Witam !!!

Tak jakw temacie poszukuję wzmaka pod JBL E60 muzyki jakiej słucham to TECHNO,Trance,Dance,Oldies ...
Mój pokój ma około 12,5m a to dosyć nie dużo kolumny kupowałem zmyślą o tym pomieszczeniu i Moim zdaniem był to BDB wybór teraz potrzebuję tylko porządnego wzmaka obecnie Mam Harmana/Kardona AVR 51 i spisuje się raczej kiepsko Mam ejszcze pytanko takie czy warto zrobić Kino domowe czy przy tym metrarzu jednak lepiej zostać przy stereo ??? Szukam wzmaka do 800-900 zł Jesli chodzi ja kczęsto oglądam filmy a jak często słucham muzyki to wygląda to tak że film na głośnikach oglądam około 2 razy w tygodniu głównie w weekend a muzyki słucham raktycznie cały czas czyli przy tej częstotliwości oglądania filmó da się znieśc to na stereo aczkolwiek jeśli przy tym metrarzu możan by coś lepszego wykrzesać to chciałbym spróbować pytanie czy jest sens ... przy tkaim metrarzu ...

z góry sory za wszelkei błędy ortograficzne ale neistety mam zepsutą klawiaturę w laptopie ... icon_sad.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...