Skocz do zawartości

Sluchawki douszne/dokanalowe do 130zl


Recommended Posts

Witam,
zamierzam kupic sluchawki dokanalowe/douszne (nie wiem jaka jest w tym roznica) ktore beda dzialac z tel. kom. Nie chcialbym wydawac wiecej niz 130 bo zamierzam rowniez kupic CAL do kompa.

Slucham muzyki trance, dance, HH. Lubie dobra jakosc dzwieku, gleboki i niski bass (efekt wszystko sie trzesie:])
Stycznosc z sluchawkami dousznymi mialem i nie przeszkadzalo mi az tak to wypadanie.

No i teraz pytanie ktore?
Kiedys znalazlem taki art. http://nvision.pl/Wielkie-porownanie-sluch...8-ndetails.html i dlatego zaciekawily mnie SENNHEISERy CX300:) Model CX 350 wysokoczyl mi tak przypadkiem i az tak drogie nie sa w porownaniu z CX300.
Wiec jesli bede glownie uzywal ich z tel.(jakims z androidem jeszcze nie wiem jakim) czasem z kompem (bo te beda wygodniejsze zeby zasnac przy muzyce niz CALe:) to chyab nie warto mi szukac drozszych?

Moze ktos sluchal tych senkow cx300 albo zna lepsza opcje?
Aha no i jeszcze jedna sprawa. WIem ze na allegro mnostwo podrobek na ktore nie chce trafic. Dlatego wolalbym kupic w jakims sklepie internetowym w dobrej cenie miec pewnosc ze to nie FAKE. Dlatego ile koszutja takie pewne oryginalki CX300?

Jest jeszcze taki ciekawy model zestawu sluchawkowego od SE MW600. Bezprzewodowy ale bardzo cicho o nim w necie. Na jakies stronce zagranicznej czytalem o nich i opisywali go dosc pozytywnie. Ale sa to jakies zwykle sluchawki od SE ktore jakos do mnie nie przemawiaja...


pozdrawiam
Robert



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...