Skocz do zawartości

miniwieża z wyjściami na mikrofony


wojtekdy444

Recommended Posts

witajcie!
nie mam czasu na czytanie wielu materiałów a z doświadczenia wiem, że jak coś jest czyjąś pasją to najlepiej wysłuchać takiej osoby w temacie wyboru, czyli zacnych panujących na forach audio icon_biggrin.gif
idą komunie. muszę kupić prezent, hasło było: miniwieża z karaoke czyli z wejściem, a najlepiej dwoma, na mikrofon. chcę wydać do 1500 zł (plus/minus 200 zł).
znalazłem sony cm-dh5bt i sharp htdv 50h.
może są jeszcze jakieś inne lepsze propozycje na rynku.
co byście polecili w tym temacie? jaką firmę, model, a może po prostu na co zwrócić uwagę, czy łączyć to z kinem domowym czy to ściema bo i tak wyjdzie, że ani dobre kino domowe ani sprzęt grający...
doradźcie pls bo czasu mało...
THX!
wojtek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, ale z tymi wejsciami na mikrofon to jest problem. Oczywiscie możesz kupić SONY (na tego SHARPa to nie ma nawet co patrzeć), ale za 1500zł można kupić dużo lepszą mikro wieżę, ba, po prostu bardzo dobrą. W tym budżecie możesz kupić np. Denona DM-37, albo bardziej rozbudowaną (obsługa DVD), ale z wycofanej niedawno serii Yamahę PinoCraft E810, to naprawdę inna liga, ale jesli ten wzmacniacz mikrofonowy wbudowany jest niezbędny to chyba nic lepszego od SONY nie znajdziesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...