Skocz do zawartości

CD/DVD/Discman do monitorków Behringer MS40


Piecho

Recommended Posts

Witam!
Zamierzam kupić monitory Behringer MS40. Będą służyły do słuchania muzyki. Poszukuję do nich źródła. A więc:
-Teoretycznie przez optyka idzie "czysty sygnał" więc to bez znaczenia, jakie DVD posiadam? Mam teraz 1 Grundiga i 1 tanie, chińskie. Jeśli tak, to nawet z nich dźwięk powinien być bez zniekształceń i zakłóceń.
-Chciałbym mieć możliwość odczytywania płyt z muzyką w formacie MP3.
-Najbardziej odpowiadałby mi discman (np IMP-550), ale z optykiem trudno coś tanio znaleźć. Jak macie, to piszcie na maila piecho3@yahoo.pl
-Generalnie szukam czegoś małego, by możliwie zajmowało szerokość kolumny.
-Cena - ok. 100zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do monitorków za 500 czy 600zł powinienes skombinować sobie jakies lepsze źródło. Za 100zł nie kupisz nic nowego (chyba, że w grę wchodzą używki, ale wtedy do 100zł to raczej MP3 nie odtworzysz, bo to starsze modele będą) co będzie lepsze od tego co masz. Zastanów się nad odtwarzaniem z posrednictwe komputera tzn. nad DACem z wejsciem USB (można wyrwać od 500zł), albo od razu odtwarzaczem plików np. Squeezebox (do kupienia od 650zł). To będzie swego rodzaju wyjscie w przyszłosć, nawet jeżeli masz sporo płyt CD to możesz zgrać je na dysk kompa w bardzo dobrej jakosci.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na tym, abym mógł odtwarzać CD, więc dyskowce odpadają.

Szukam po prostu, czym odpalę CD i MP3 a nie zamię mi wiele miejsca, ale będzie dobrym źródłem. Myślałem o IMP 550 albo innym discmanie z optykiem, jednak w necie nigdzie nie znalazłem spisu discmanów z wyjściem optycznym.

Oczywiście źródło może być używane, ale mile widziane, aby ew. wymiana lasera nie kosztowała 200zł...

Co do budżetu, to te 50zł mogę dorzucić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...