Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne do grania na klawiszach


Recommended Posts

Witam,

próbowałem szukać podobnych tematów, ale nic ciekawego nie znalazłem. Interesują mnie słuchawki nauszne do grania na klawiszach, a konkretnie na Yamaszce P-85 lub Korgu SP-250 (w przyszłym tygodniu mam zamiar kupić zarówno klawisze jak i słuchawki).

Nie mam większego pojęcia o tego typu słuchawkach, jak dotąd słuchałem sobie muzyki na Creativie EP-630, czyli tanich, przebasowionych dokanałówkach. Tym razem jednak mam do wydania 300-400 zł i chcę możliwie dobrej jakości dźwięku do gry. Miałem okazję dotąd przetestować Senki HD555 i są fajne do słuchania muzyki, ale podłączone do Korga dźwięk brzmiał strasznie sztucznie (zakładam, że to nie problem jakości klawiszy, bo testowałem je też z monitorami Alesis M1 Actitive II i z jakości dźwięku byłem względnie zadowolony). Model, który mi się podobał to BayerDynamic DT 770 Pro, z których korzystałem w studio muzycznym, ale przekraczają one mój budżet w dość dużym stopniu.

Co więc możecie mi zaproponować?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi,
Dawid
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...