Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie szukałem nieco w internecie dobrego zestawu do 450zł i dużo osób poleca Koss UR-40 i do tego Asus Xonar DX.
Nie znam się na tym więc chciałbym się jeszcze od was dowiedzieć co myślicie o tym sprzęcie, a może polecicie mi coś lepszego za to cenę.
Aktualnie posiadam słuchawki Creative Fatal1ty HS-800 i słynnego jak i badziewnego realtek HD icon_razz.gif .
Aha bym zapomniał słuchawki będą głównie do gier i muzyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego chcesz używać tego sprzętu jesli chodzi ci o słuchanie muzyki i wyciągnięcie 100% z twojego budżetu to radziłbym pomysleć nad czyms stworzonym do tego (mysle o karcie dźwiękowej) np. AudioTrak Dr DAC (małe urządzonko, USB, przetwornik cyfra analog i wzmak słuchawkowy; wystarcza i gwarantuje, że budżet nie poszedł w niepotrzebne rzeczy), do tego słuchawki CREATIVE Aurvana LIVE! i gwarantuję, że po przesiadce z tego co masz to szczękę będziesz zbierał z podłogi (jesli masz na kompie jakies dobre pliki muzyczne <FLAC, APE lub WAVE>).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jeśli słuchawki są doskonałe do muzyki to i do gier się nadają lecz w słuchawkach otwartych lepsze jest odwzorowanie przestrzeni i to się chyba równa tym że mam lepsze pozycjonowanie przeciwników w takim np CS. więc takie pytanko czy te słuchawki oby na pewno nadają się do gier bo do muzyki z tego co wyczytałem potrafią zawstydzić modele nawet do 300zł o grach nic nikt nie wspominał.
KOSS-UR40 polecają na wielu forach + mikrofon zalman


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pozaycjonowaniem to nie licz na to, że ze słuchawek stereo w CSie usłyszysz Bóg wie co. Do gier online FPS są słuchawki 5.1, jesli szukasz czegos uniwersalnego to w tej cenie CAL! będą dobre w każdym aspekcie (jak je kupiłem to pierwsze odsłuchy mnie zadziwiły bardzo pozytywnie, jak nawet ze stosunkowo słabym odtwarzaczem źródła ładnie się pozycjonują). KOSSów nie słyszałem, więc nie będę pisał o nich.

slowhand
To nie jest prawdziwy DAC w sensie audiofilskim, jedynym źródłem jest USB, a zasilanie jest realizowane także przez ten port. Zaletą tego urządzenia jest skupienie się na najbardziej potrzebnym torze - stereo z wyjsciem słuchawkowym (podobno op-ampy zastosowane tam sprawują się bardzo dobrze).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacio94 czytałem dzisiaj dużo testów o tych CAL no widzę biją konkurencję na głowę.Dobra na słuchawki jestem zdecydowany tylko teraz karta dźwiękowa Xonar posiada Dolby headphone kuszące lecz nie ma EAX icon_razz.gif

Przecież 5.1 to wielki żart nie da się w słuchawkach uzyskać dźwięku 5.1 takie słuchawki mają tylko temu zawyżoną cenę bo mają te szpanerskie 5.1 icon_mrgreen.gif lepiej kupić porządne słuchawki stereofoniczne i włączyć emulację 5.1 w karcie dźwiękowej na pewno efekt będzie lepszy niż przez USB.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...