Skocz do zawartości

Wieża Sony LBT-N255


januszmks

Recommended Posts

Jestem nowy na forum więc witam wszystkich, a jednocześnie kieruje do Was pytanie. Mianowicie, posiadam wieżę Sony LBT N255 jest to dosyć stary sprzęt ale gra dobrze jak na swoje lata i chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość podpięcia tej wieży do komputera zamiast zwykłych głośników komputerowych? Wiece napewno o co mi chodzi tylko wydaje mi się, że ta wieża nie posiada opcji AUX i właśnie dlatego pytam sie tutaj. Wiem, że z tyłu ma podwójne wejścia IN (czerwone, białe) podpisane Phono i nizej Video (Audio). Chcę wiedzieć, czy da rade to zrobić bez żadnego kombinowania w środku wieży, a jeśli da rade to pod które wejścia podpiąć czincze (Phono czy Audio Video)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spokojnie podłączyć komputer pod gniazda AUX.
Jest to uniwersalne gniazdo wejściowe (zresztą takie same są parametry gniazd CD, TAPE, TUNER, Video ...).
Natomiast nie ma co przesadzać z poziomem sygnału, czyli nie grać na maksimum głosności (bo komputer potrafi generować zniekształcenia, no i już w paru przypadkach poleciał wzmacniacz).

Co do gniazda PHONO – jest to dedykowane wejście do podłączenia gramofonu.
Oprócz tego może być jeszcze gniazdo wyjściowe do podłączenia słuchawek ..

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...