Skocz do zawartości

wzmacniacz do 220 zł


r2d2dg

Recommended Posts

Witam!!
Na początku dodam, że średnio ogarniam temat wzmacniaczy, więc proszę o wyrozumiałość.
Jestem posiadaczem amplitunera Unitra Tosca 303.
Niestety amplituner ten uległ zepsuciu i postanowiłem zakupić nowy. Do amplitunera są podpięte głośniki JVC, a całość do komputera. Oto co wyczytałem z naklejki na głośnikach icon_wink.gif
IMPEDANCE - 8 Ohm
POWER HANDLING CAPICITY - 40W/80W
Całość grała nawet ładnie i spełniała moje wymagania, gdyż nie jestem audiofilem icon_wink.gif
Prosiłbym o pomoc w wybraniu nowego wzmacniacza. Nie musi to być amplituner. Cena do 220 zł. Dodam, że chciałbym użyć podanych przeze mnie kolumn głośnikowych.
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam, Artur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już poprawiłem błąd w temacie wątku i mamy 220zł icon_razz.gif

Spokojnie w tej cenie kupisz amplituner lub wzmacniacz JVC i to będzie niezłe wyjście...

Poniżej parę linków do aukcji amplitunerów na Allegro: tutaj masz drugi model od dołu (RX-230R) z możliwością zdalnego sterowania (trzeba dokupić pilota)
http://www.allegro.pl/item1028085083_jvc_r...ereo_z_rds.html
co prawda cena Kup Teraz to 239zł (260zł z wysyłką - Bolesławiec), ale może warto trochę dołożyć?

Nie wiadomo, jaką cena zakończy się aukcja modelu RX-501, ale warto próbować...
http://www.allegro.pl/item1023315184_ampli...dobry_stan.html

A jeżeli chcesz oddzielnie wzmacniacz i tuner, to moze być ciężko wyrobić sie w tej kwocie.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...